Cilt lekeleri için

biriiicik

вɴ αɴɴeмιɴ,ĸızLarıмdα вeɴιм ĸυjυм❤
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
3.500
12.614
Hamileyken çıkan sivilcelerin lekeleri ve kahverengi lekeler dogumdan sonrada gecmedi bunun icin ne yapabilirim deneyimleriniz onerilerinz varmi.
(((Bu arada emziriyorum ))))
Asagidaki ilaclari karistirip sürünce cok iyi geliyormus ama doktora gostermeden kullanamam tabiki yapan bilen varmı?:KK24:
Screenshot_20180404-150551.png

Jareau

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
355
167
Bu kremler bazı kişilerde çok işe yarıyormuş bazı kişilerde de daha çok leke çıkarmış bende çillerim için kullanmak istiyorum ama yorumları okuyunca cesaret edemedim

biriiicik

Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
3.500
12.614
Bu kremler bazı kişilerde çok işe yarıyormuş bazı kişilerde de daha çok leke çıkarmış bende çillerim için kullanmak istiyorum ama yorumları okuyunca cesaret edemedim
Bu ikisini karistirip surenler cok memnun kalmis cogunluk memnuniz dedi

duruece

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
648
89
o kadar krem denedim hiç bir faydası olmadı ne paralar verdim en son pişik kremi ve pirinç sabununda çareyi buldum neredeyse yok oldu

minekosan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
4.682
4.558
Pirinç ununu suyla kariştir.Daha sonra yüzüne sür.Ben 2 gündü yapıyorum hayretle izliyorum. Fırsat olursa before+after atarım.

biriiicik

Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
3.500
12.614
Pirinç ununu suyla kariştir.Daha sonra yüzüne sür.Ben 2 gündü yapıyorum hayretle izliyorum. Fırsat olursa before+after atarım.
Pirinc ununu yaptim ben ama degisiklik olmadi bende biraktim bi sure yapmistim

minekosan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
4.682
4.558
Ben o suyu yüzüme sürdüğümde ovdum böyle keselenince çıkar ya bişeyler. Öyle şeyler çıktı. 2 gündür kullanıyorum. Hep öyle çıkıyor. Benim rengimi açtı bilmiyorum. Akşam atarım foto sana.

Yukarı Alt