• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Cilt lekelerine kantaron yagı

demiray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
213
0
arkadaşlar ben dün aktara gittim kantoron yağını baktım ama bir türlü güvenipte alamadım.sizin kullanıpta tavsiye edebileceğiniz marka varmı.kurtulayım artık bu güneş lekelerinden.

chocotripi

çilek reçelim minik kızım
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
818
10
benim bildiğim bir sarı kantaron bir de kırmızı kantoran var birbirinden farklı özellikleri war mı bilmiyorum sanırım olusmus lekelere değil de yaralanmalarda olsuabilecek lekeleri önlemek icin kullanılıyo

pinarrrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
5
0
arkadaşlar bugun kantoron yağ almaya gittim ama alamadan geri geldim çünkü kullanan arkadaşlar ciltteki lekeleri giderdiğini söylüyor ama kullanım kılavuzunda vucudu kuvvetlendirmeye hazmı kolaylaştırmaya ishali kesmeye mide agrılarını dindirmeye yardımcı olur. yara ve yanıkları iz bırakmadan iyileştirir diyor hangisi dogru bunun? benim yüzümde ufak ufak lekeler var onun için tavsiyeleriniz nedir?:

cakra4

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
143
0
benim bildiğim bir sarı kantaron bir de kırmızı kantoran var birbirinden farklı özellikleri war mı bilmiyorum sanırım olusmus lekelere değil de yaralanmalarda olsuabilecek lekeleri önlemek icin kullanılıyo
sagol canım renk konusunda kafam karışmıştıa.s.

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
1.099
12
Benim oldum olası bitkilere ayrı bir düşkünlüğüm vardır.İnanılmaz keyif alırım bitkisel arastırmalar yapmaktan,aktar gezmekten:)Cilt bakımına önem veriyorum ve bunu doğal yollarla yapmayı tercih ediyorum.Hergün mutlaka 1 bardak ısırgan cayı,1 bardak yeşil cay içmeye özen gösteriyorum.Her akşam yoğurt+cekilmiş üzüm cekirdeği yiyorum.Akşam cildimi iyice temizleyip(sabun hariç),iyi marka gülsuyu ya da elma sirkesiyle siliyorum(tonik),ardından kantaron yağıyla masaj yapıp nemlendiriyorum(siyah noktalara,sivilcelere iyi geliyor,cildim daha sıkı ve temiz).Haftada bir bal+limon karısımından maske yapıyorum,gözenekleri sıkıstırıyor ve besliyor.Bunların yanı sıra dengeli beslenmeye gayret ediyor,bol su içiyor ve düzenli yürüyüş/spor yapıyorum.

Hepinize sağlıklı,güzel günler:KK66:

gonca778

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
174
5
bende düşkünüm vicdan ama bi türlü denemek nasp olmadı,neyse denemeye çalışcam bilgiler çok güzel teşekkür

E

EU1

Ziyaretçi
kanraton yağının hangi rengini kullanıtosunu z hangisi iyi 2 renk varmış kırmızıyla sarı

Yukarı Alt