• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cilt lekelerine kantaron yagı

B

berylla

Ziyaretçi
bende kırmızı renkte olanını kullanıyorum gözenekleri sıkıştırıyor akşam yatarken sürüyorum şişenin içine kulak çubuğunu batırıp öyle sürüyorum gerçekten faydasını gördüm tavsiye ederim arkadaşlar!a.s
 

NightWish

TEAM CULLEN
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
589
1
ben gece yatmadan sürerdim hiç bi işe yaramadı bıraktım..yağlı cildimi daha beter yapıcaktı...
 

swethome

mis kokulum,DEFNEM
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
3.144
2
Benimde Göz çevremde Ve Anlimda Güneş Lekeleri Var,çil Gibi Görünüyor Bunlari Nasil Geçirebilirim Bileniniz Varsa Lütfen Yazsin.
melvitanın kantoran suyu var
onu dene ben kullanıyorum esasında ben onu göz altı morluğu için almıştım.sprey şeklinde zaten sıkıyorum yzümede lekelere ve gözeneklere de iyi geliyor sanki.
denemeni tavsiye edeirm.
 

kaderim55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
157
0
arkadaslar bende kantoron yosun yağı ve üzüm çekirdeği yağını karıştırdım eşit miktarda onu sürüyorum cildimde bayağı düzelme oldu yasım 30 aşırı sigara ve kahve alışkanlığım var bundan dolayı sivilce izlerim geçmiyodu bayağı hafifledi yosun yağı cildi sıkılaştırıyo üzüm çekirdeği yağıda cildi gençleştiriyo kokusu biraz ağır o yüzden çilek yağı karıştırmayı düşünüyorum szde bi deneyin isterseniz canlarım inş işe yarar
 

fatto

DÜNYAYI KURTARAN KIZ
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.788
8
ben de tecrübemi yazayım kantaron yağıla ilgili...

bende aşırı kansızlık olduğu için en hafif sıyrığın izi bile en azından 1 hafta iz şeklinde kalır...sivilce izi falan hiç sormayın zaten...cildim kendini yenilemekte zorlanıyor anlayacağınız...geçende yaptığım bi maske yüzünden yüzüm yandı...normalde yanığın kaybolması 3 ayı falan bulacaktı ama kantaron yağını sürdüm ve 1-1.5 haftada tamamen geçti diyebilirim...benim için çok çok hızlı bi süreç bu...ama yeni olan yaralar olduğu için bu kadar çabuk etki etti diye düşünüyorum...çünkü eskiden kalma izlerin üzerine sürdüğümde biraz silikleştiğini farkettim...uzun süre kullanmayı düşünüyorum...tekrar tecrübelerimi paylaşırım... a.s.
 

semra84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
1.530
1
Merhaba arkadaşlar kantaron yağını ilk defa burda duydum,cildim çok hassas güneşte biraz kalsam leke yapıyor,ne bulduysam sürdüm suratıma daha beter yaptım,yumurta akıyla limon kabuğu rendesini denedim lekeler için fen sayılmaz şimdi kantaronu deniycem cildim çok hassas olduğu için bir zarar verir mi acaba?
 

fatto

DÜNYAYI KURTARAN KIZ
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.788
8
benim cildim de hassas ve karma...inan sivilce bile yapmadı yüzümün tamamına uygulamama rağmen...rahatlıkla kullanabilirsin...hep derdim bana yarayan şey herkese yarar diye, buldum sonunda kantaron yağıymış o... :dance:
 

SARI KELEBEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2007
171
0
bende bi kaç hafta kullandım sırf yolduğum sivlce izlerini geçirsin diye ama yeni sivilceler çıktı devam etsemmi etmesem mi çok faydalı olduğun biliyorum ama sabretmek mi gerekiyor aceba
 

fatto

DÜNYAYI KURTARAN KIZ
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.788
8
sivilceler için de iyi geldiğini duymuştum...çok mu sivilce yaptı sarı kelebek...
 
Yukarı Alt