Cilt lekelerine kesin çözüm..(Denenmiştir.)

Sivasli82

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Canm merhaba biraz ümitlendim senin yazını okuyunca gerçekten.ise yaradimi senin ki ne lekesiydi gunes mi sivilcemi şuan cildin nasıl bende sivasta oturuyorum seninle konuştuktan sonra bu kremi de bi deniyim diyorum ama yaz geldi ve gunes lekelerim daha da belirgin olacak ve cogalir diye korkuyorum lütfen bana geri dönüş yap yıllardır kullanmadığım krem kalmadi

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.849
Hamilelıkte olusan lekelerede ıyı gelır mı kı acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ruzgareseri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
270
Canım ayrıca sen nasıl kullandın expigment yüzde kaç kullandın hangisini onc3 ve sonra sürdün. Bende bjnlarinkisa doğru başlıyacağım inss bir kurtulsam artık sıkıldım

caglaa00

başlangıç: 69 güncel: 64,2 hedef: 50 asıl hedef:45
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
tam başlicam dedim sonra güneş kremini gördüm internetten bakim uygunsa alırım demiştim ama çok pahalıymış maşallah

Yukarı Alt