çin takvimine göre kiz mi erkek mi

S

silayda

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: silayda
çin takvimini denediniz mi hiç?ilk hamileligimde yapmistim kiz dediler ve tuttu kizim oldu
simdi yine yaptim kiz diyorlar, tabiiki bu tür seylere takilmamak, sonuçta %50 sans var ve en önemlisi bebegin saglikli olmasi gerisi önemli degil

Mine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
valla ben cok inanmıyordum ama bende erkek diyordu tuttu cogu kimseninde tutuyomus diye duydum

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
306
bende ilk öğrendiğimde yaptım erkekti sonra oğlum oldu açıkçası ben inanıyorum bu çin takvimine tabi allah neyi takdir görürse onu verir sağ sağlim dünyaya gelsinde kızlar gerisi önemli değil

kerimee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimkide erkek çıkıyor takvime göre.acaba doğrumu diye kendimize kardeşlerimize falanda baktık şimdiye kadar yanlış çıkan olmadı:)

S

sev_al

Ziyaretçi
bende hamileyken baktırmıştım. bende de erkek çıkmıştı bir oğluşum oldu bende inanıyorum.
bir çok kişiden de bunun doğruluğu ile ilgili şeyler duydum. bir arkadaşında dediği gibi sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmiyor..

ssaslan

oğluşuna aşık (Sibel)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben baktığımda kız dedi
fakat dr oğlan geliyor dedi
sanırım tamamen rastlantısal
ne de olsa %50 şans var

E

EU3

Ziyaretçi
bende baktığımda erkek diyordu
ve dr da erkek diyor
genelde çevremdekilerinde hep tutuyor

prenses:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar sonuç tutuyor diyenlere bir sorum olacak. yıla göre mi yaşınıza bakıyosunuz yoksa aya göre mi? eger önemli olan bayanın fiziksel yaşı ise aya göre bakılmalı sanırım.

D

dodo06

Ziyaretçi
çin takvimine göre kızım olacaktı ama benim oğluşum olacak...
tutanlarda rastlantı bence...

karainci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Slm arkadaşlar, inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi doğururuz. Benimde 10 şubat görünüyor doğum tarihi ve çin takvimimne göre erkek, ama henüz ben öğrenmedim heyecanla bekliyorum. Allah hayırlısını versin hepimiz için.

Yukarı Alt