Çirkinim Sanırım Ben ya :( Yardımcı olabilirmisiniz? (Lütfen ya )

cute25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2012
440
28
hiç öyle düşünme bence güzellik hiç önemli değil ben cok kız gördüm çirkin ama ne cocuklarla birlikteler sen öylesindir diye demiyorum yanlış anlama ama bence herkes güzeldir ve bence herşeyde güzellik değildir karekter , huy sevimlilik bunlar herşeyi halleder ve eğer erkeklerden ilgi görmediği düşünüyorsan birazda cilve ekle:))malesef bende cilve işini cok beceremesemde bildiğim tek şey var erkekler cilveli kızları seviyor :))

cute25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2012
440
28
yazdım ama ya senin canım yasın kucukmuş ilkokul heralde yazdığım cilve falan onları unut derslerine bak bakayım hııımmmmmmmm:KK16:düşünme öyle şeyler :KK16:

Buenos Aires

11. Ay :)
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
11
14
Kadinlar imkani arttikca guzelligi artabilen varliklar. Yas gectikce daha iyi yorumluyorsun kendi guzellik unsurlarini. Ben mesela gozlukluydum lens aldim, burnumda kemer var bakiyorum simdi estetik yaptirayim diye, kiyafet ozurlusuydum simdi baka gore az bucuk kendime yetebiliyorum. Bosvereceksin. lisedeki cirkin kizin sonradan afeti devran olmasi gibi bi gercek var. Egitimine kulturune yatirim yap. İnternetin sinirsizsa ac dunyaca unlu yonetmenlerin filmlerini izle, nobelli odullu edebi felsefi degeri yuksek kitaplar oku, klasikleri oku. Guzel olup napacaksin zaten bosver. Aklina yatirim yapmak icin vaktin var onu degerlendir.

CathyLizzie

❤ bin şükür Allah'ım..
ÜZGÜN
Pro Üye
16 Aralık 2011
13.845
13.678
Kadinlar imkani arttikca guzelligi artabilen varliklar. Yas gectikce daha iyi yorumluyorsun kendi guzellik unsurlarini. Ben mesela gozlukluydum lens aldim, burnumda kemer var bakiyorum simdi estetik yaptirayim diye, kiyafet ozurlusuydum simdi baka gore az bucuk kendime yetebiliyorum. Bosvereceksin. lisedeki cirkin kizin sonradan afeti devran olmasi gibi bi gercek var. Egitimine kulturune yatirim yap. İnternetin sinirsizsa ac dunyaca unlu yonetmenlerin filmlerini izle, nobelli odullu edebi felsefi degeri yuksek kitaplar oku, klasikleri oku. Guzel olup napacaksin zaten bosver. Aklina yatirim yapmak icin vaktin var onu degerlendir.
konu 2013 yılı :p

GirLookingForLove

..Kalpler Allah'ın elindedir..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
1.627
1.072
Tatlım sanırım yaşın henüz küçük. Ona veriyorum bu sözlerini :) gün gelecek ne kadar yanlış düşündüğünü anlayacaksın. Biz de hissettik böyle şeyleri güzellik, çirkinlik kavramına çok takıldık ama sana şunu söylemek istiyorum. Kendini Nasıl hissediyorsan öylesindir. Kendini sever, kendine sevgi ve saygı gösterirsen dünyanın en güzel Kadını sen olursun. Ama kendine değer vermezsen güzelsen bile çirkin görünürsün. Her insanın kendine has bir güzelliği olduğuna inanırım ben. Ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır. Kimine göre güzel olan bir şey kimine göre çirkindir. Bu kadar takılma. Kendini sev, kendine bak, sana iyi gelen insanlarla beraber ol, güzel müzikler dinle, güzel şeyler öğren, spor yap. Sahip olduklarına şükret. Emin ol daha da güzelleşeceksin :)

Yukarı Alt