Çivi Çiviyi Söler Mi?

E

EU1

Ziyaretçi
Bu lafa ben inaniyorum.5 senelik bir ilişkim bitti.herşeyim o derken bir anda başka birisiyle taniştim ve artik sürekli onu düşünüyorum.eski ilişkimden başka biri olmaz derken ben içimden geleni yaptim ;taniştim.iyikide tanişmişim.iyi kide tanimişim.çivi çiviyi öyle bir söküyor ki...
Siz de bana katiliyor musunuz ?

E

EU2

Ziyaretçi
Evet söküyor:lepi:
Kaç çivi söküldü bende..
Değmez hiç bir erkek için kendini gereksiz yere harap etmeye...yerimseniben

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çivi çiviyi sökmez
sizin rasladıklarınız çivi değilmiş malesef
hepsi vidaymış

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Etrafımda uygulayan arkadaşlarım maalesef üzüldü hep, bu yüzden ben doğru bulmadım şimdiye kadar. Ama hayat bu, ne zaman nelerle karşılacağımız belli değil.

Ancak ayrılığın ardından kendimi toplamaya zaman bırakmalıyım diye düşünüyorum, çünkü üzülen arkadaşlarım hep"sığınacak bir liman aradım" ya da "o zaman çok yaralıydım, üzgündüm, o benimle çok ilgilendi, ben de diğer yönlerini göremedim" dediler.

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
önceleri böyle düşünmezdim ama evet söküyor. her şeyin ilacı zaman ama bir kişinin desteği de hiç fena olmayabilir.

E

EU2

Ziyaretçi
çivi çiviyi sökmez
sizin rasladıklarınız çivi değilmiş malesef
hepsi vidaymış
Yıllarca üzüldüm ,ailemi bile karşıma aldım,depresyona girdim..Ondan başkası ile olamam diyordum..Noldu..Maymun gözünü açtı..Hayatıma eşim girdi...Çok şükür ALLAH a...:Saruboceq:
Aşk acısı çekmenin,hayal kırılığına uğramanın,aşktan gözün kör olmasının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum:1closedeyes:

Çivi çiviyi söker...

E

EU2

Ziyaretçi
Çivi çiviyi söker,çivi çıkar ama izi kalır da der büyükler..Olsun be..çıksın da...yerimseniben:nazar::lepi:

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kalbine batan bir çivi nasıl insanın kalbinde iz bırakmaz inanın anlayamıyorum

E

EU2

Ziyaretçi
kalbine batan bir çivi nasıl insanın kalbinde iz bırakmaz inanın anlayamıyorum
İz bırakmaz denmiyor ki..Ama zamanla geçiyor...İnsanın meşgul eden başka şeyler oluyor..En son ilişkisindeki yaşanan mutlu anlar ya da sorunlar daha ağır basıyor insan için...

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
siz sökebilmişsiniz
ama herkes aynı güce sahip olamaya biliyor
mutlaka bir iz bırakıyor

Yukarı Alt