CLİNDOXYl JEL..

juligu

bin muhteşem güneş!
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
490
0
32
Selam kızlar benimde sadece çene kısmımda biraz vardı.Doktor clindoxyl jel verdi ve her yere sür dedi.İlk 1 hafta hiçbir değişiklik olmadı ve sonraki haftada ufak tefek bir sürü sivilce sardı yüzümü:110:
Birde cildimde aşırı yağlanma oldu.Şu anda yüzümde belli kısımlarda kızarıklıklarda var o yüzden ara verdim,sürmüyorum.Doktor bittiği gibi gel dedi ama bitirmeye korkuyorum:KK53:

BEBEKKAFA

Yağmur'umu bekliyorumm:)
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2010
2.684
10
39
selam

banada kulağımın içinde çıkan ve beni acayip rahatsız eden bi sivilce için verdi dr...üstelik ben o doktora alerji şikayetiyle gittim ama gitmişken bu sivilceyide göstereyim dedim..2 haftadır geçmiyor ve çok canımı yakıyor ,kulağımın üstüne yatamıyorum resmen kulağımı kerpetenle sıkıyolar gibi acıyo dokununca falan:KK43:( ama bu ilacın yan etkileri çok kötü,korktum...şimdi sizin yazdıklarınızda korkuttu beni....alerjim var zaten bide bunu sürersemm..off yaa kadına bak alerji için gidiyorum zaten bide kalkıp nası ilaç veriyo sivilcem için:KK47:

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.521
12.476
ben uzun süre kullandım bi faydasını görmedim zararınıda görmedim ama
Evet dediğiniz gibi kızarıklık bendede oldu

daylight

Popüler Üye
Pro Üye
6 Mayıs 2008
2.433
24
38
doktor bugun aynı jelı bana da verdı ve yazdıklarınızı okuyunca cok korkuyorum kullanmayaaa

ham yapmayacak suratını:nazar::nazar: neden niye korktun kiiii manyak bir krem çok çok hafif etki istiyorsan 1dolu 2 boş sür bir dolu bir boş sür soyulmazsın bile

juligu

bin muhteşem güneş!
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
490
0
32
Kızlar bu arada ben doktoruma söyledim kızarıklık oldu falan diye.Keşke o anda gelseydin görmüş olurdum nasıl olduğunu dedi.Ama geçmediğini görünce başka bir krem ve sabun verdi.Yani diyeceğim doktorla bağlantıyı koparmayın.

astemerya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2011
30
1
ben de kullandım bu kremi gece yatmadan sürüyordum sabah kalktığımda sivilceyi kurutmuş oluyodu çok hızlı etki ediyor gerçekten

kristinnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
6.153
1.523
kızlar ben de bu jeli kullanıyorum iki haftadır memnun kaldım kızarıklıktan korkmayın sadece sivilceye sürün bi kaç gün sonra cilt alışıyor kızarmıyor zaten sivilceleri kurutuyor ama sabahları yüzünüzü yüz yıkama jeliyle yıkayın doktor öyle söyledi bana 3 aydır geçmeyen sivilcelerim söndü hep sadece biraz leke var onlar da geçiyor yavaş yavaş:KK34:

Biscuit

Guru
Pro Üye
8 Aralık 2009
4.991
2
kızlar ben de bu jeli kullanıyorum iki haftadır memnun kaldım kızarıklıktan korkmayın sadece sivilceye sürün bi kaç gün sonra cilt alışıyor kızarmıyor zaten sivilceleri kurutuyor ama sabahları yüzünüzü yüz yıkama jeliyle yıkayın doktor öyle söyledi bana 3 aydır geçmeyen sivilcelerim söndü hep sadece biraz leke var onlar da geçiyor yavaş yavaş:KK34:

süpermiş.denemek lazım.

Biscuit

Guru
Pro Üye
8 Aralık 2009
4.991
2
Selam kızlar benimde sadece çene kısmımda biraz vardı.Doktor clindoxyl jel verdi ve her yere sür dedi.İlk 1 hafta hiçbir değişiklik olmadı ve sonraki haftada ufak tefek bir sürü sivilce sardı yüzümü:110:
Birde cildimde aşırı yağlanma oldu.Şu anda yüzümde belli kısımlarda kızarıklıklarda var o yüzden ara verdim,sürmüyorum.Doktor bittiği gibi gel dedi ama bitirmeye korkuyorum:KK53:

haydaa !
herkeste aynı etkiyi vermiyor o zaman

zelihakocyigit

karamsar
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
273
1
Ya ben CLİNDOXYl JEL.. aldım. Doktor verdi.Eczacı kız bu kremi buzdolabında sakla dedi ama ya krem hiç dolapta saklanırmı merak ettim? siz nerde muhafaza ettiniz?

japon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2011
4
0
arkdaşlar ben clindoxyl jel geceleri nadixa kremini de öglen sürüyorum ya bakıyorum yüzüme hala aynı hiç değişiklik yok
gece sürdüğüm krem ilk başlarda kızarıklık yanma oluyordu şimdi o yok yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ama hala faydasını göremedim.. hala kullanıyım mı fikri olan var mı lütfen cvp verin?:KK43:

elmaa13

Imeto ti lyubov sloji
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2010
614
0
banada doktor verdi geçen gün hem sabah hem akşam sürcekmişim ama bnde bi kızarıklık olmadı inşallah daha çok sivilcem çıkmaz:44: