Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Clipso alacağım, yardım!

Konusu 'Züccaciye' forumundadır ve arnavut67 tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : arnavut67
  1. arnavut67

arnavut67 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar,

Ben clipso almak istiyorum. Tefal ve fishler arasında kaldım. Önerebileceğiniz başka bir marka var mı?

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

2. 31 Ekim 2010
  3. enyrose

enyrose ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Ödül Puanları:
    106
    cnm ben tefal clipso kullanıyorum.4 yıl oldu alalı ben çok memnunum.tefalin bazı ürünlerinden hiç memnun kalmadım ama cilipsosu tam bana göre .çünkü güvenli yoksa ben düdüklü kullanmaktan korkanlardanım:KK24:

4. 31 Ekim 2010
  5. _seastar_

_seastar_ hayatımın anlamısın AsKıM Üye

Ödül Puanları:
    106
    ben de çeyizime tefal aldım.fısslerın sapı uzun olduğundan beğenmedim pek onu

6. 8 Kasım 2010
  7. pinkyellow

pinkyellow Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canım bende tefal clipso kullanıyorum 6 yıl oldu çok memnunum

8. 10 Kasım 2010
  9. EXELON

EXELON Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    Bende clipso kullanıyorum çokta memnunum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.