Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Clomhexal

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ozlem24 tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ozlem24
  1. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar aranizda clomhexal kullanan oldumu?neye yaradigini bilen varmi lutfen bana yardimci olabilirmisiniz?bunu bana doktorum verdi ne icin oldugunu sordum doktorum biraz asik surat hic aciklama yapmadi adetin ikinci gunu basla 5 gun kullan diye soyledi ingilizceyi tam anlayamadigim icin neye yaradigini tam olarak anlayamadim bu haptan kullanan varsa yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkurler hepinize.

2. 10 Eylül 2009
  3. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bende merak ediyorum bi baslik actim bende konuyla ilgili ama kimseler bisi yazmadi :bbo: ögrenebildinmi tam ne ise yaradigini cünkü bende kullaniyorum suan ??

4. 23 Haziran 2013
  5. EslemZehram

EslemZehram Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    bende clomhexal kullandim 5 gün boyunca ictim ve hamile kaldim

bu clomhexal yumurtaliklari calistiriyor hamile kalamayanlar icin ben ictim ve hamile kaldim

simdi 1 yasinda bi kizim var:)

6. 26 Haziran 2013
  7. dilos

dilos Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar ben clomhexal kullandim 3-4 zyklus. clomhexal yumurtaliklari calisdiriyor hamile kalmak icin. adetin 2-3 gün baslanir ve 5 gün boyunca icilir sonra 12. zyklusda ultrasona girilir yumurtlama var mi diye bakilir eger varsa doktorun sana o gün ne zaman iliskiye girecegini söler ona göre hamile kalinir. ben 4. kez de hamile kaldim ve suan 16. haftalik gebeyim.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.