Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Bir yılı daha geride bırakıp 2. sınıfa geçen çocuklarımıza başarılar dilerim.
Her geçen yılla biz velilerde onlarla tekrar bilgilenip onlarla birlikte büyüyoruz. Bu forumda 2 sınıfa başlayacak çocuklarımızın her türlü soru ve sorunlarını paylaşalım. Derslerle ilgili her türlü bilgiyi (internet adresleri , faydalanabileceğimiz kitaplar , ödevler , performans , plan vs ) aklınıza gelebilecek her konuda bilgi alışverişinde bulunalım.
Çocuklarımızın Allah yardımcıları olsun. Zihin açıklığı versin yüce Rabbim ,
sağlıkla , mutlulukla geçirecekleri bir ömür diliyorum. Tüm velilerimize de sabır diliyorum.
Sevgiyle kalınız...

olumunekankayizsmilea.s.:nazar:kaydirigubbakcemile2

Chess

Nirvana
Pro Üye
Emoji Skoru
58.591
eski başlığı bize mi bırakıyosun terlikkaydirigubbakcemile3

yeni sezonda bol bol başarılar olsun çocuklarımıza
:nazar:

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
eski başlığı bize mi bırakıyosun terlikkaydirigubbakcemile3

yeni sezonda bol bol başarılar olsun çocuklarımıza:nazar:
Yenilere bırakıyorum canım benim. Artık onlar faydalansınlar bizim deneyimlerimizden gerçi orada da bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşırız naçizane destek olup bilgilendirmek de cabası... yerimseniben değilmi chess ne dersin kardeşşşş bayanssulusmile

Amin chessciğim Amin ... Tüm çocuklarımıza başarılı sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ederim...

Chess

Nirvana
Pro Üye
Emoji Skoru
58.591
Yenilere bırakıyorum canım benim. Artık onlar faydalansınlar bizim deneyimlerimizden gerçi orada da bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşırız naçizane destek olup bilgilendirmek de cabası... yerimseniben değilmi chess ne dersin kardeşşşş bayanssulusmile

Amin chessciğim Amin ... Tüm çocuklarımıza başarılı sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ederim...

tabii canım, size sormıcazda kime sorcaz bizden kıdemlisiniz nede olsa... yardımcı olursanız ne mutlu bize
:1rolleyes:

dimple2

3aslanannesiyimben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
terlik yeni gördüm başlığı
ya şu çocuğu doğru düzgün ders çalıştıramıyorum
sadece bi tane tatil kitabını bitirmek üzereyiz
o da ricayla
neymiş beyefendi tatildeymiş :)

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
tabii canım, size sormıcazda kime sorcaz bizden kıdemlisiniz nede olsa... yardımcı olursanız ne mutlu bize:1rolleyes:
Teşekkürler birtanem , siz bizi geçersiniz inşallah , bizim yazıklarımızı okuyun ve o yazılarımızda size ışık tutar diye düşünüyorum. İsteyen herkese yardıma açığız bilgi paylaşıldıkça anlam kazanıyor. Sevgiyle kal canım... olumunekankayizsmile

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
terlik yeni gördüm başlığı
ya şu çocuğu doğru düzgün ders çalıştıramıyorum
sadece bi tane tatil kitabını bitirmek üzereyiz
o da ricayla
neymiş beyefendi tatildeymiş :)
Ahhh dimpleciğim ahhh akannehir görüştüğüm tüm arkadaşlardan bu şikayetleri duyuyorum. Çocuğuyla didişmekten sinirleri bozulmuş arkadaşları ikna ediyorum sık sık ohaoldumsmile Bende aynı konudan muzdaribim gerçi ama öğretmen yakınlarım var onlar bana diyorlar ki, şimdilik sıkma bırak tatilinin keyfini çıkarsın okul açılmaya 10-15 gün kala yavaş yavaş bir genel tekrar yaptır yeterliymiş. Zaten okul açılınca da bir genel tekrar okulda yapılıyormuş.
Hiç sıkma canını ne çocuğun ne de kendinin... Sevgiyle kal canım... görüşmek üzere...

kaydirigubbakcemile5

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
merhaba hanımlar
bu sene büyük kızım 2. küçük de 1. sınıfa gidecek .halim ne olacak nasıl yapıcağım bilmiyorum.:bbo:
1. sınıfın ilk ayları zor geçmişti büyük kızda artık küçükle nasıl olur bilmiyorumbenneyaptımki
allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin bizede sabır tabii:Saruboceq:
bende büyük kıza ders çalıştırıyorum tatilde zorlamıyor beni istekli görünüyor.inşallah hep böyle gider hep istekli olura.s

karabiber01

Başlangıç 85,güncel 72.9,hedef 59
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.659
merhaba hanımlar
bu sene büyük kızım 2. küçük de 1. sınıfa gidecek .halim ne olacak nasıl yapıcağım bilmiyorum.:bbo:
1. sınıfın ilk ayları zor geçmişti büyük kızda artık küçükle nasıl olur bilmiyorumbenneyaptımki
allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin bizede sabır tabii:Saruboceq:
bende büyük kıza ders çalıştırıyorum tatilde zorlamıyor beni istekli görünüyor.inşallah hep böyle gider hep istekli olura.s
Unutmuşş olabilirim ama senmiydinn kızınıı gazi ilk öğretim okuluna gönderenn canımm
,evet ya senin bu sene zor olacakk
benimde büyük 4 e küçük 2 ye geçtii amaa aralık ayında ailemize bir fert daha katılACAKK BİRDE ONLA UĞRAŞACAĞIMM BU KIŞŞ ÇOK YORULACAĞIMM

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Unutmuşş olabilirim ama senmiydinn kızınıı gazi ilk öğretim okuluna gönderenn canımm
,evet ya senin bu sene zor olacakk
benimde büyük 4 e küçük 2 ye geçtii amaa aralık ayında ailemize bir fert daha katılACAKK BİRDE ONLA UĞRAŞACAĞIMM BU KIŞŞ ÇOK YORULACAĞIMM
yok ben değilim
allah hayırlısıyla kurtarsın seni canım.bu sene işimiz zor gerçektenbenneyaptımki

Yukarı Alt