• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
15 Ağustos 2008
2.858
10
merhaba hanımlar
bu sene büyük kızım 2. küçük de 1. sınıfa gidecek .halim ne olacak nasıl yapıcağım bilmiyorum.:bbo:
1. sınıfın ilk ayları zor geçmişti büyük kızda artık küçükle nasıl olur bilmiyorumbenneyaptımki
allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin bizede sabır tabii:Saruboceq:
bende büyük kıza ders çalıştırıyorum tatilde zorlamıyor beni istekli görünüyor.inşallah hep böyle gider hep istekli olura.s

Artık deneyimlisin en azından canım benim hiç strese girme bence... bak istekliymiş diğer kızında ne güzel işte... Başarılar dilerim canım aynı zamanda sabır...

Unutmuşş olabilirim ama senmiydinn kızınıı gazi ilk öğretim okuluna gönderenn canımm
,evet ya senin bu sene zor olacakk
benimde büyük 4 e küçük 2 ye geçtii amaa aralık ayında ailemize bir fert daha katılACAKK BİRDE ONLA UĞRAŞACAĞIMM BU KIŞŞ ÇOK YORULACAĞIMM
Ayyy canım benim Allah kurtarsın inşallah hayırlısıyla evladını kucağınıza alın. Sabırlar diliyorum canım...

yok ben değilim
allah hayırlısıyla kurtarsın seni canım.bu sene işimiz zor gerçektenbenneyaptımki
Herşeyin hayırlısı diyelim...
Geçen seneyi Allahın izniyle atlattık darısı bu yıla ; sağlıkla , mutlulukla ...

olumunekankayizsmile

Chess

Nirvana
Pro Üye
13 Ağustos 2009
53.819
58.665
merhaba kızlarkaydirigubbakcemile5

sizce 1. sınıfa başlayacak çocuğa askılı çanta mı almak lazım yoksa şu bavul gibi sürüklenebilenlerden mi

tecrubelerinizden faydalanmak isterim
a.s.

ebana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
544
2
biz geçen sene iki çanta eskittikkafamçokkarıştı askılı kullandık ben öyle tercih ettim çünkü hep ben taşıdım:roflol:

ebana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
544
2
bu yıl 2. sınıf bakalım nasıl olacak. kızlar bendede aynı şikayetler var. hiç ders çalışmıyor. geçen gün bir tekrar yapalım biraz yazı yaz dedim. çocuk yazı yazmayı unutmuş yaw

Chess

Nirvana
Pro Üye
13 Ağustos 2009
53.819
58.665
biz geçen sene iki çanta eskittikkafamçokkarıştı askılı kullandık ben öyle tercih ettim çünkü hep ben taşıdım:roflol:

valla canım bende askılı alıcam herhalde, çünkü sürüklenenlerin boş hali bile çok ağır, askısı var ama askılı şekilde hiç kullanılmaz çok ağır olacağı için
askılı alıp muhtemelen ben taşıcam senin gibi, bi de tutturdu bakuganlı olsun, bakuganlı çanta bana çok yakışcak
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
15 Ağustos 2008
2.858
10
bu arada topiğiniz hayırlı olsun böyle balıklama daldım bende
Hoşgeldin canım , başarılı ve hayırlı bir dönem diliyorum... zemuszemus
merhaba kızlarkaydirigubbakcemile5

sizce 1. sınıfa başlayacak çocuğa askılı çanta mı almak lazım yoksa şu bavul gibi sürüklenebilenlerden mi

tecrubelerinizden faydalanmak isterima.s.
Benim oğlumda geçen yıl arkadaşlarından görüp çek çekli çanta istedi (tekerlekli olan) aldım fakat oğlum servisle gidip geldiği için daha zor oluyor. İnerken binerken eziyetten başka birşey değil. Okula yürüyerek gidenler için ideal olabilir. O sebeple alırken fonksiyon önemli...
Başarılar diliyorum.opuyorumnanaktan

Chess

Nirvana
Pro Üye
13 Ağustos 2009
53.819
58.665
Benim oğlumda geçen yıl arkadaşlarından görüp çek çekli çanta istedi (tekerlekli olan) aldım fakat oğlum servisle gidip geldiği için daha zor oluyor. İnerken binerken eziyetten başka birşey değil. Okula yürüyerek gidenler için ideal olabilir. O sebeple alırken fonksiyon önemli...
Başarılar diliyorum.opuyorumnanaktan
teşekkür ederim canım önerine, okul yakın ama 1. sınıfta yine ben götürüp getiririm herhaldekaydirigubbakcemile5

Yukarı Alt