• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

ebana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
544
2
hoşbulduk canım.... geçen sene sene başında bayağı zorlandık. ama güzel geçti hamdolsun.. inşallah bu senede yeni başarılara imza atcaz:lepi:

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
12.715
17
bu yıl 2. sınıf bakalım nasıl olacak. kızlar bendede aynı şikayetler var. hiç ders çalışmıyor. geçen gün bir tekrar yapalım biraz yazı yaz dedim. çocuk yazı yazmayı unutmuş yaw
benim cadı da okumak istemiyor aklinialirimsmile
biraz zorlanınca bırakıyor üstüne gitmiyorum ama onu öğretmeni hizaya sokar biliyorumkaydirigubbakcemile3
10 defa okunacak bu metin dedi mi öğretmen sanki başındaymış gibi okuyor:KK1:

ebana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
544
2
demekki bu çocukların hepsi aynı. ödü kopuyo öğretmendenkafamçokkarıştı

seyda_66

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.216
43
benim kizda ikiye gidecek ama biz yurt disindayizzzzz
ders felan yapmak istemiyor ögretmenin verdigi ödevi yapti o kadarrrrrr baska yapmam ögretmenim vermedi diyor

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
15 Ağustos 2008
2.858
10
teşekkür ederim canım önerine, okul yakın ama 1. sınıfta yine ben götürüp getiririm herhaldekaydirigubbakcemile5
Alışana kadar götürüp getir canım bence , alıştığında da ilk zamanlar takip et yapabiliyormu diye daha sonra yavaş yavaş alışacak tabiiki,
Hayırlısı olsun canım benim... kuzucuklarımız büyüyor ... Allah yardımcıları olsun... :Saruboceq:

opuyorumnanaktan

ysfmir

Guru
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
10.037
218
bizde 2 sınıfa geçenlerdeniz ..okulumuz çok yakın balkona çıkınca okul çaprazımda..ama kızım yinede benim götürp getirmemi istiyor..1 yaşında oğlumvar geçen sene çok zor oldu bebk küçüktü çocuğu okula götüremedim getirmedim abimler ve eşim idare etti ama kızm hep beni istedi..busene daha rahat olur kardeşi yürüyor artık ..bu topik çok iyi olmuş.haftaya maratonumuz başlıyor..

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
15 Ağustos 2008
2.858
10
Heyecan varmı ?... Pazartesi yaklaşıyor. Biz okul kıyafetlerimizi yeniledik , yıkandı ütülendiler. Hadi hayırlısı. Pazartesi ve sonrası paylaşımlar başlar .

kaydirigubbakcemile3

dimple2

3aslanannesiyimben
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
4.648
16
aynen

terlik siz niye teni kıyafet alıyosunuz ki
ben okullar kapanınca formalarını çantalarını yıkadım ütüledim kaldırdım şimdi benim için rahat olacak

terliğim bu arad özel mesaj yolladım olmadı
neden ki

gulsenbasak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2010
810
0
tüm annelere selamlar :KK3:
bizde bu sene 2. sınıf heyecanını yaşayanlardanız ..yeni sene hepimizin çocuklarına hayırlı olur inşallah :Saruboceq: eyvahedigeldismile

ebana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
544
2
hepimiz için iyi bir yıl olur inşallah. bu gün başladık bakalım hadi hayırlısı. oğlum biraz tedirgindi. anne akşam beni almaya geleceksin değilmi diye sordu. tıpkı birinci sınıftaki gibi.

Yukarı Alt