Çocuklar arasında ayrım :(

papade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
724
1.109
Yapmayında.. Bu düşüncenizle nasıl başa çıkabilirsiniz bilmiyorum ama bu durumu yaşamış ve hala yaşıyor olmam bile beni her yönden çok etkiliyor . Kızlarım tek birşey için ağlasalar bile birine verip diğerini susturma çabasına girmem mesela. İstedikleri şeyi ortadan kaldırır her ikisinin de dikkatlerini farklı yöne çeviririm.. Benim için doğru olan bu .. Ama eğer kendinizi tutamayıp bunu yaparsanız gerçekten kızınıza derin yaralar açarsınız derim..
Genelde beğenileri farklı olduğu için aslında sıkıntı çıkmıyor ama bu içimde var, ayrım yapmıyorum, çaba içerisindeyim.
benim yüZümden incinmemeleri için uğraşıyorum. Onlar benim kıymetlilerim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
724
1.109
Ikinci yok ama olsa da yine erkek diye geciyor gonlumden cnku kiz bana cok uzak geliyor . 2. Kiz olursa naparim.bilmiyorum oglum bir yana dunya bir yana 😔 tabiki anne olarak oylr yapmam ama yinede sizin dustugunz fikrlere ben de duserim buyuk ihtimal 😑
Ben ama cinsiyet ayrımı yapmıyorum. Kızımın olacağını öğrendiğimde çok sevinmiştim. Bu da erkek olsaydı dememiştim. Şimdiki de kız ve ben kızımın bacısı, dert ortağı olacak diye iki kez sevindim. Tersi olsa üzülürdüm diye düşünüyorum.
Benimki zor zamanlardan kalan bir duygu diye düşünüyorum ancak bunu aşmam lazım, bunu da biliyorum.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
29.210
22.878
Ornek verir misiniz
Mesela 1 tane meyve kaldiysa bir erik bile olsa ben bicakla ikiye boluyorum

papade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
724
1.109
Ornek verir misiniz
Mesela 1 tane meyve kaldiysa bir erik bile olsa ben bicakla ikiye boluyorum
Bende ise şöyle oluyor "Bu eriği oğlana mı versem?"diye aklımdan geçiyor. Asla aklımdan geçeni yapmıyorum. Ya bölüyorum ya da yanına başka bir şey koyup hangisini isterdiklerini soruyorum. Eğer aynı şeyi istiyorlarsa bölüyorum. İtiraz da etmiyorlar, paylaşmayı biliyorlar.
Bende tamamen düşüncede kalıyor ama bundan çok rahatsızım.
Bu aralar biraz daha azaldığını düşünüyorum, geçmesi için verdiğim zihinsel ve bedensel çaba etki ediyor galiba.

Yukarı Alt