Cocuklariniz Icin (Izmit Harikalar Diyari )Resimli

Libyana

Allah var, Allah yâr...
Pro Üye
Emoji Skoru
27
Canım memleketim;doğduğum yer....:1closedeyes:
Geçen yaz oradaydık en son;burası daha çok Derince olarak geçiyor..sengözlerimebaksanab
Pasaport işlemlerimiz için sık sık gideriz Emniyete;gittiğimiz vakit de mutlaka burada vakit geçiririz.şakkıdı..Bidenemle ne güzel eğlenmiştik.Şeniz...Annemlerle hafta sonları giderdik;Gölcük'teyken vapurla geçeriz burayasositososito...Hatta gün yapardı annemler toplaşıp çıhıp çıhıp gidirlerdi:roflol:
Müthiş huzur ve keyif verici;temiz nezih bir ortam...İnşaallah bu kez minik kızımızı götürmek istiyoruz:emir_bebek:
:eek: Kocaeli BÜYÜK ŞEHİRE selamlar olsun....
Paylaşım için teşekkürler canıma.s.

sel

👨🏼👼
Pro Üye
Emoji Skoru
899
ay görünce heyecanlandım. nişanlanmadan öncede gitmiştik nişanlımla. çok güzeldi. ayyy gözümde canlandı valla. yaza izmitte oturuyorum keyfini fazlasıyla çıkarıcam inşallah buraların

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

liveangel

Mutluluğa şafak sayıyoruz:)))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
çok güzel harikalar sahili yaa insan kendini gerçekten masal aleminde hissediyo bizde sevgilimle gittik unutamadığım bi gün yaşadık:asigim:

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
wawww depremden önceki evim tam o harikalar diyarının üstüydü hatta dinozorun tam kafasının üstündeki binada oturuyodum vay bee şimdide karşı sahilden izliyorum orayıı..boshayallersmile

Yukarı Alt