çocukta gece alt ıslatma

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.638
8
arkadaslar benim kızımdada var ğenitik ile bağlantılı biraz birde dikat biz ğeceleri iki defa kalkıyoruz uyurken ben ğötürüyorum vc birde belini sıcak tutarsanızda yapmıyor ğeceleri sıvı seyleri biraz kesmekte fayda onunda faydası oluyor

tutuile

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
145
6
bunun çok basit bir yöntemi oldugunu duydum özellikle üniversite hastanelerinde çok kısa bir tedavi ve sonuç garantiymiş bence ciddiye alınmalı ve uzmanına götürülmeli

C

capriss

Ziyaretçi
o bahsettiginiz alarm ıslattıktan sonra calıyor aynı alarm ı benim kardeşimde kullandı ama bi faydasını göremedi ne yazıkki.
o alarm cocugun sürekli tetikte olmasına sebep oluyor.
Aynı zamanda herkesin sorunu bir degil ameliyat gerektiren vakalarda var.
Bizde bahsettiğiniz şekilde olmadı olay bir damla değdiği anda alarm çalıyor o anda çocuk kalan idrarı tutyo yada tamamen ıslatsada altını en fazla bir hafta sonra çocuk o sesi duyduğu anda çişini tutyo çocuk tetikte felanda değildi koyverdiğide çok oldu uyku halinde daha sonra 2 hafta içinde çocuğun beyni artık çişi geldiğinde uyanmayı bilinçlendiriyor ve tuvaleti gelen çocuk uyanıyor ben 1 ay sonra attım alarmı tedavi 1 ayda sonuç verdi ameliyat gereken vakalar tabiki olabilir zaten doktor tavsiyesiyle kullandım bende doktorunuza alarmı danışın

Yukarı Alt