Cok alinganim

DeveKuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Şubat 2007
Mesajlar
349
Emoji Skoru
0
çalışan bir anneyim.ailem bana çok yardımcı oluyor çocuk konusunda. ancak ben hayatımı sıkıcı hale getirecek herşeyi yaşıyorum sanki.işten gelip büyük bir coşkuyla oğlumu kucaklıyorum. sanki annemin hayatını alt üst etmişim gibi düşünüyorum. hayatıyla ilgili olumsuz ne söylese üstüme alınıyorum. oğlum beni bırakmak istemediği için ev işlerine fazla zaman ayıramıyorum. yaptığım bir şey ailem tarafından yanlış anlaşılmasın diye diken üzerindeyim.hep bir açıklama yapma telaşı buda beni sıkıyor. ne yapmalıyım her gün içim de bir sıkıntı gergin dolaşıyorum. psikolojik bir destek almalımıyım.yoksa bunlar kuruntumu. ama herşeyden sıkıldım. sanki dünyanın yükü üzerimde. yorumunuz benim için önemli olacak. şimdiden teşekkürler.:çok üzgünüm:
 

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
1.584
Emoji Skoru
12
Sevgili Polime, hayatı zor yaşamayı da kolay yaşamayı da biz seçeriz. Siz zor yaşamayı seçmişe benziyorsunuz bugüne kadar. Oğlunuzu özlemiş olmanız ve onunla vakit geçirmeniz son derece normal, hele bir de aileniz bu nedenle size şikayette bulunmuyorsa, bu lüksün keyfini çıkartın, suistimal etmeden elbette. Baktınız bu kuruntulardan kendinizi kurtaramıyorsunuz, o zaman yakınınızda bulunan bir meslektaşımdan yardım alırsınız.
Sağlıkla kalın,
 

DeveKuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Şubat 2007
Mesajlar
349
Emoji Skoru
0
Meltem hanım yanıtınız için teşekkürler. tavsiyenize uyacağım. aslında neden böyle bir insan haline geldim anlamıyorum. ilginiz beni mutlu etti.
 
Yukarı Alt