Cok ├žirkinim­čśľ

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ekim 2017
175
343
Kizlar cok ├žirkinim. Kimse beni begenmiyo.30 ya┼čad─▒m. ─░s yerinde kimse kafasini cevirip bakmiyo.giyimime onem veririm bakimliyim. Ama begenen yok. Herkes evlendi. Bana kafasini bile ceviren yok.

Sevmek76

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Nisan 2019
333
655
├çirkinim deme ve bunu kimseye s├Âyleme
Kendi hakk─▒nda birine bir┼čey s├Âyledi─činde bunu kar┼č─▒ taraf daha ├Ânce farketmemi┼č oluyor ve bundan sonras─▒ senin s─▒fatland─▒rd─▒─č─▒n gibi kal─▒yormu┼č.
├ľzg├╝venini kaybetme ne olur bende ├žok ├žektim ├Âzg├╝ven meselesinden kendinle bar─▒┼č─▒k ol ├žekilir bir dert de─čil

slnkhrmn008

iyi d├╝┼č├╝n iyi olsun!
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Haziran 2016
4.888
11.940
Kendi hakk─▒nda birine bir┼čey s├Âyledi─činde bunu kar┼č─▒ taraf daha ├Ânce farketmemi┼č oluyor ve bundan sonras─▒ senin s─▒fatland─▒rd─▒─č─▒n gibi kal─▒yormu┼č.
├çooooooooooook do─čru. Asla kendimde be─čenmedi─čim bir yeri s├Âylemem. ├ç├╝nk├╝ s├Âyleyince fark ediliyor.

annaboleyna

Seduce Me ­čĹŞ­čĆ╗­čöą
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 ┼×ubat 2015
2.103
1.454
Bu be─čenilme, g├Ân├╝l i┼čleri tipe bakm─▒yor.

Bilmem ka├ž tane konuya yazd─▒m yine yazaca─č─▒m. ├ťniversitedeki obez say─▒labilecek kadar kilolu k─▒z arkada┼č─▒m─▒n, ta┼č diye tan─▒mlayabilece─čimiz bir sevgilisi vard─▒. ├çocuk buna a┼čk─▒ndan da─člar─▒, tepeleri a┼čacakt─▒ neredeyse.
Yani bu i┼čler tiple olmuyormu┼č dimi? Yayd─▒─č─▒n enerji, auran, kendine verdi─čin de─čer vs. bu i┼člerde ├Ânemli etken.

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'ad─▒r
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Kas─▒m 2016
2.891
2.669
Kiz Marc Anthony JLO ile evliydi, Tommy mottola thalia ile evli sence yakisiklilar mi? Baska seyler etken olabiliyor. Bi g├╝l├╝┼č, bi bak─▒┼č, bi fikir, bi davran─▒┼č... Zamani varrrr

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ekim 2017
175
343
Kvende bak─▒mlyim. Giyimime dikat ederim. Ama pek dikat ceken yap─▒m yok. Burnum uzun mesela ­čśü tamam Rabbime binlerce ┼č├╝k├╝r. Saglikliyiz ama insan sevmek sevilmek begenilmek istiyo. Zamani ne zaman bilmiyorum ama gecmeden biseyler olur insalah ­čÖĆ

Yukar─▒ Alt