Cok ├žirkinim­čśľ

Elif

Onur ├ťyesi
Pro ├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Temmuz 2006
Emoji Skoru
21.584
Ya┼č
55
Çirkin insan yokdur:)

Elif

Onur ├ťyesi
Pro ├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Temmuz 2006
Emoji Skoru
21.584
Ya┼č
55

tulumbachen

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
26 Ekim 2015
Emoji Skoru
10.928
Onlar─▒nda i├žinde vard─▒r ne g├╝zellikler kimbilir:)Hem birine ├žirkin gelen di─čerine g├╝zel gelebiliyor:)
Vardir kesinlikle...niye olmasin. Ama ruhlar aleminde ya┼čam─▒yoruz. ┼×imdi e─čri oturup do─čru konu┼čmak gerek, bir insan g├╝zel de─čilse g├╝zel de─čildir.
Kismetini bilemeyiz tabiki. Jennifer Lopez marc anthony, adriana Lima havuc cocuk vs. Yani a┼čk heryere konuyor... nasip k─▒smet i┼či ama bu bir marc anthonyi clooney yapmiyor

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Ekim 2017
Emoji Skoru
291
Ya┼č─▒m geldi gecti. Kismetimde ├ž─▒km─▒yo zaten. Y├╝z├╝m cirkin o y├╝zden bakan yok bana. Yapacak bisey yok. Allah saglik versin

Elif

Onur ├ťyesi
Pro ├ťye
Kat─▒l─▒m
12 Temmuz 2006
Emoji Skoru
21.584
Ya┼č
55
Vardir kesinlikle...niye olmasin. Ama ruhlar aleminde ya┼čam─▒yoruz. ┼×imdi e─čri oturup do─čru konu┼čmak gerek, bir insan g├╝zel de─čilse g├╝zel de─čildir.
Kismetini bilemeyiz tabiki. Jennifer Lopez marc anthony, adriana Lima havuc cocuk vs. Yani a┼čk heryere konuyor... nasip k─▒smet i┼či ama bu bir marc anthonyi clooney yapmiyor
Tabiki ruhlar aleminde ya┼čam─▒yoruz.Ama o g├╝zellikleri g├Ârebilen biri laz─▒m.

midia

Guru
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kat─▒l─▒m
30 Mart 2009
Emoji Skoru
2.234
Ya┼č─▒m geldi gecti. Kismetimde ├ž─▒km─▒yo zaten. Y├╝z├╝m cirkin o y├╝zden bakan yok bana. Yapacak bisey yok. Allah saglik versin
Peki bizden beklentiniz nedir tam olarak? Yani nasil yardimci olalim size

AZRAM ve YUSUF ENSARIM

┼×├╝k├╝rler olsun Allah'im sana
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
8 A─čustos 2016
Emoji Skoru
3.555
Kvende bak─▒mlyim. Giyimime dikat ederim. Ama pek dikat ceken yap─▒m yok. Burnum uzun mesela ­čśü tamam Rabbime binlerce ┼č├╝k├╝r. Saglikliyiz ama insan sevmek sevilmek begenilmek istiyo. Zamani ne zaman bilmiyorum ama gecmeden biseyler olur insalah ­čÖĆ
estetik yptirabilirsin burnuna

Yukar─▒ Alt