Cok ├žirkinim­čśľ

Selcenfeyza

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 May─▒s 2019
100
236
├çok mutsuzsaniz bu sizin g├╝nl├╝k hayat─▒n─▒z─▒ etkiliyorsa estetik yapt─▒rabilirsiniz sa├žlar─▒n─▒z─▒ boyay─▒p bak─▒m yapabilirsiniz. Spor yap─▒p v├╝cut sekillendirebilirsiniz. Kiyafetlerinizi g├Âzden ge├žirebilirsiniz. B├╝t├╝n bunlar─▒n yan─▒nda genel k├╝lt├╝r durumunuz nedir? Y├╝z g├╝zelli─činden ├žok konu┼čmas─▒yla tarz─▒yla bilgisiyle ilgi ├žeken ├žok fazla insan var. Kendinize g├╝venin, bu bile ├žok ┼čey de─či┼čtirecek hayatinizda

papade

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Nisan 2016
728
1.129
Ya┼č─▒m geldi gecti. Kismetimde ├ž─▒km─▒yo zaten. Y├╝z├╝m cirkin o y├╝zden bakan yok bana. Yapacak bisey yok. Allah saglik versin
Benim de fiziksel olarak asl─▒nda kendime g├╝venim ├žok yoktur. Boyum k─▒sad─▒r, burnum uzundur. Bunu kimseye s├Âylemedim hi├ž. V├╝cudumda g├╝zel olan yerlere odaklan─▒yorum hep. E┼čim uzun boyludur, burnu murnu bi├žimlidir. Ama beni be─čenir, sever, k─▒ymet verir.
G├╝zellikten ziyade aura daha ├Ânemli bence. Kendize g├╝venmeyi ├Â─črenin. Bunun i├žin gerekirse bir psikolo─ča gidin. ├ľnce siz kendinizi be─čenin.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-10-2019

Hamileli─čimin 38. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 19 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒nda bulunan mekonyum (ilk d─▒┼čk─▒) genelde do─čumdan sonra v├╝cudun d─▒┼č─▒na at─▒l─▒r, fakat bazen, do─čum gecikti─či durumlarda bu do─čumdan ├Ânce yani bebek anne karn─▒ndayken olabilir. Bu ikinci durumda d─▒┼čk─▒ maddesi amniyotik s─▒v─▒ i├žinde bulunacakt─▒r. Ekstra bir enerjiye sahip oldu─čunuzu d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z bu enerjiyi kullanmak yerine do─čumunuz i├žin saklay─▒n─▒z.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2950 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 49.8 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ekim 2017
175
339
├ľzg├╝vende degil aslinda ├Âzg├╝venim var sadece cekici degilim.bak─▒nca kezban gibi duruyorum ­čśü disaridan bakan bana baci g├Âz├╝yle bak─▒yo ­čśü cirkinler ├Âls├╝n mu acaba

sevda_mm

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 May─▒s 2013
141
100
Y├╝z├╝n├╝z├╝n neyini be─čenmiyorsunuz?
Burnunuz b├╝y├╝kt├╝r veya benimkisi gibi geni┼čtir, kont├╝r yapmay─▒ ├Â─črenin. Bir s├╝r├╝ video var bir s├╝r├╝ makyaj malzemesi.
Erke─čin ├žirkini bile do─čru sakal b─▒rakmayla y├╝z├╝ne bak─▒l─▒r hale gelebilir sadece. Ama kad─▒n kendisini ├žirkin hissediyorsa makyaj gibi bir devden yard─▒m alabilir.
─░lla herkesin kulland─▒─č─▒ renkleri kullanmay─▒n. M├╝rd├╝mler, maviler, renkli lensler, dikkat ├žekici dudaklar bir s├╝r├╝ alternatifiniz var.
Mesela klasik g├Âz makyaj─▒nda toprak tonlu far, siyah kahve eyeliner kullan─▒r kad─▒nlar─▒n ├žo─ču. Siz fark edilmek mi istiyorsunuz bu kal─▒b─▒n d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒n.
Mercan far, kahverengi eyeliner, kirpikleriniz c─▒l─▒z m─▒, kullan─▒n o zaman takma kirpik. G├Âz renginiz siyah kahverengimi, kullan─▒n farkl─▒ renklerde lens, g├Âzleriniz ├žok mu k├╝├ž├╝k, g├Âz altlar─▒n─▒zda mavi, ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ m├╝rd├╝mler ile renk oyunlar─▒ yaparak g├Âzlerinizi b├╝y├╝t├╝n. ─░lla her┼čey estetik ile olabilecek diye bir kural yoktur. Do─čru tekniklerle her kad─▒n dikkat ├žekebilecek bir g├Âr├╝nt├╝ye kavu┼čabilir.
Amaaaaaaa siz kendi i├žinizde g├╝vensiz, ben ├žirkinim ┼čeklinde ┼čartland─▒r─▒rsan─▒z o zaman binlerce liraya estetikte yapt─▒rsan─▒z, d├╝nyan─▒n en iyi makeup artistide olsan─▒z asla i┼če yaramaz.
Siz g├╝zelsiniz, sadece buna inan─▒n :KK200:

YILDIZ47

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 May─▒s 2018
591
207
├çirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir. Biraz makyaj teknikleri ├Âgrenseniz taksaniz takistirsaniz eminim hos bir bayan olursunuz. Bunlari yapinca zaten size bir ozguven gelecektir. Davranislarda ├Ânemli bir kadin oldugunuzu unutmayin ve bunu hissettitin erkeklere. Erkeksi davranislardan kacinin. Gulusunuz bakisiniz da onemli. Hala daha kendinize guveniniz gelmediyse burun estetigi olun burun gercekten cok.degistiriyor insani. Estetik sadece size ozguven kazandiracak belki. Ben burun estetigi oldum hic begenmiyordum burnumu esimse hep burnuma asik oldugunu soyler bana karizma katiyormus ki bunu hep soylemesine ragmen ben genede oldum

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ekim 2017
175
339
Y├╝z├╝n├╝z├╝n neyini be─čenmiyorsunuz?
Burnunuz b├╝y├╝kt├╝r veya benimkisi gibi geni┼čtir, kont├╝r yapmay─▒ ├Â─črenin. Bir s├╝r├╝ video var bir s├╝r├╝ makyaj malzemesi.
Erke─čin ├žirkini bile do─čru sakal b─▒rakmayla y├╝z├╝ne bak─▒l─▒r hale gelebilir sadece. Ama kad─▒n kendisini ├žirkin hissediyorsa makyaj gibi bir devden yard─▒m alabilir.
─░lla herkesin kulland─▒─č─▒ renkleri kullanmay─▒n. M├╝rd├╝mler, maviler, renkli lensler, dikkat ├žekici dudaklar bir s├╝r├╝ alternatifiniz var.
Mesela klasik g├Âz makyaj─▒nda toprak tonlu far, siyah kahve eyeliner kullan─▒r kad─▒nlar─▒n ├žo─ču. Siz fark edilmek mi istiyorsunuz bu kal─▒b─▒n d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒n.
Mercan far, kahverengi eyeliner, kirpikleriniz c─▒l─▒z m─▒, kullan─▒n o zaman takma kirpik. G├Âz renginiz siyah kahverengimi, kullan─▒n farkl─▒ renklerde lens, g├Âzleriniz ├žok mu k├╝├ž├╝k, g├Âz altlar─▒n─▒zda mavi, ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ m├╝rd├╝mler ile renk oyunlar─▒ yaparak g├Âzlerinizi b├╝y├╝t├╝n. ─░lla her┼čey estetik ile olabilecek diye bir kural yoktur. Do─čru tekniklerle her kad─▒n dikkat ├žekebilecek bir g├Âr├╝nt├╝ye kavu┼čabilir.
Amaaaaaaa siz kendi i├žinizde g├╝vensiz, ben ├žirkinim ┼čeklinde ┼čartland─▒r─▒rsan─▒z o zaman binlerce liraya estetikte yapt─▒rsan─▒z, d├╝nyan─▒n en iyi makeup artistide olsan─▒z asla i┼če yaramaz.
Siz g├╝zelsiniz, sadece buna inan─▒n :KK200:
Yorum icin te┼čekk├╝r ederim. Sanirim bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum.yalnizlik cekiyorum ondan san─▒r─▒m ­čśŐ

Esmeralli

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ekim 2017
175
339
├çirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir. Biraz makyaj teknikleri ├Âgrenseniz taksaniz takistirsaniz eminim hos bir bayan olursunuz. Bunlari yapinca zaten size bir ozguven gelecektir. Davranislarda ├Ânemli bir kadin oldugunuzu unutmayin ve bunu hissettitin erkeklere. Erkeksi davranislardan kacinin. Gulusunuz bakisiniz da onemli. Hala daha kendinize guveniniz gelmediyse burun estetigi olun burun gercekten cok.degistiriyor insani. Estetik sadece size ozguven kazandiracak belki. Ben burun estetigi oldum hic begenmiyordum burnumu esimse hep burnuma asik oldugunu soyler bana karizma katiyormus ki bunu hep soylemesine ragmen ben genede oldum
Bende burun ameliyat─▒ oldum. Bosa oldum gi i eskisindne farki olmad─▒.

YILDIZ47

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 May─▒s 2018
591
207
Bende burun ameliyat─▒ oldum. Bosa oldum gi i eskisindne farki olmad─▒.
Evet estetik operasyonlar sans i┼či. Benimde olduguma pisman oldugum zamanlar oluyor. Benimde ozguven problemim var kendimi hi├ž begenmem hep kusur ararim. Ama etrafimdakiler beni cok begenir. Neyimi begeniyorlar diye sasiyorum. Beni begenmelerini guzel bir kadin olmama degil guzel gulumsememe sicakkanli ve samimi bir insan olmama borclu oldugumu dusunuyorum. Ama tabi makyajin takip takistirmamin ve tarz sahibi bir kadin olmamin payida b├╝y├╝k:))

Yukar─▒ Alt