Çok korkuyorum

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Kızlar bu deprem haliyle herkes gibi beni de korkuttu ama Bodrum depreminde başlayan panik ataklarim bugün zirve yaptı. Şu saat oldu hala uyuyamiyorum mide bulantısı,sürekli başımın dönmesi, nefes alamamak gerçekten bir türlü sakinlesemiyorum. Dışarı çıkamıyoruz soğuk evde kalsak böyle aklımı kaçıracak gibi hissediyorum nasıl olacak böyle 😔😔

elf21

Ali Eymen'im ♥ ♡
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
5.952
6.257
Kızlar bu deprem haliyle herkes gibi beni de korkuttu ama Bodrum depreminde başlayan panik ataklarim bugün zirve yaptı. Şu saat oldu hala uyuyamiyorum mide bulantısı,sürekli başımın dönmesi, nefes alamamak gerçekten bir türlü sakinlesemiyorum. Dışarı çıkamıyoruz soğuk evde kalsak böyle aklımı kaçıracak gibi hissediyorum nasıl olacak böyle 😔😔
Allah yar ve yardımcınız olsun inşaAllah 🤲🏻 Rabbim bir daha kimseye yaşatmasın bol bol inşirah süresi okuyabiliyorsanız okuyun içinize bir ferahlık verir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-12-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Bildiğim bütün duaları okuyorum ama bir türlü rahatlayamiyorum giriş katta oturunca bir de iyice geriliyorum mide bulantim had safhada eşimde yattı uyudu onu da bırakamıyorum evde tek olsam firlayacagim dışarı hiç düşünmeden Allahım yardımcımız olsun gerçekten

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.508
6.838
32
Hala ellerim titriyor dalar gibi olunca cocuklari nasil alip kacacagimi planlarken buluyorum kendimi hissettiklerin suan icin normal seyler ama gececek Allah bize şükür ki unutmayi vermis

musmusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
6.088
5.199
Allah yardımcınız olsun .Başınız sağ olsun .Dualarımız sızınle .

Random Access

Be Cool ;)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
1.194
2.792
26
Ya çok üzgünüm , biz çevre ildeki bir depremi sadece hissetmiştik .

Ben şoka girip evde kapıların kirişleriyle Faruk K , Murat Kekilli klibi çektim . O kapılarda tırnak izlerim var .
Annem zor ikna etti geçti bitti diye .

Çok geçmiş olsun , Allah bir daha yaşatmasın .
Hepiniz de ne metanetli kadınlarmışsınız maşallah.

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Hala ellerim titriyor dalar gibi olunca cocuklari nasil alip kacacagimi planlarken buluyorum kendimi hissettiklerin suan icin normal seyler ama gececek Allah bize şükür ki unutmayi vermis
İnşallah bir an önce geçer ama bu Panik atak durumumu o kadar zor atlattım ki (atlatamamisim gerçi bugün görmüş oldum maalesef) şimdi ayni tedaviler en başa dönmek psikolojik olarak cidden çöktüm artık ağlamaktan helak oldum resmen

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Ya çok üzgünüm , biz çevre ildeki bir depremi sadece hissetmiştik .

Ben şoka girip evde kapıların kirişleriyle Faruk K , Murat Kekilli klibi çektim . O kapılarda tırnak izlerim var .
Annem zor ikna etti geçti bitti diye .

Çok geçmiş olsun , Allah bir daha yaşatmasın .
Hepiniz de ne metanetli kadınlarmışsınız maşallah.
İnsan ne yapacagini bilmiyor valla .Aminn bir daha tekrarını yaşatmasın Allahım.
Metanetimi korumakta güçlük çekiyorum 🙂

Melom26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
689
385
23
Canım ınanır mısın şuan benimde midem aşırı bulanıyor izmir cevresindeyim gündüz evde yalnızken yakalandim hala çok korkuyorum ve bende uyuyamadım sanki her an yine olacak gibi kapının yanına birkaç eşya ve su koydum eşim uyuyor ben oturdum bekliyorum midem ve başım o kadar kötü ki

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Canım ınanır mısın şuan benimde midem aşırı bulanıyor izmir cevresindeyim gündüz evde yalnızken yakalandim hala çok korkuyorum ve bende uyuyamadım sanki her an yine olacak gibi kapının yanına birkaç eşya ve su koydum eşim uyuyor ben oturdum bekliyorum midem ve başım o kadar kötü ki
Bende Kuşadası'ndayim Bende artı titreme var sanki soğuk hava deposunda saatlerdir kalmış gibiyim asla geçmiyor şu mesajları yazarken bile titriyor her yerim gündüz bende tek yakalandim kapının yanına değil yattığım yere koydum bende eşyalarımı kıyafetlerimi bile değiştiremedim salona kivriliverdik

Alevaizm

Dün, bugünün çılgınlığını hazırladı... İçelim!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
1.192
3.929
32
Çoğumuz seninle aynı durumdayız 😕
Bütün ailem arkadaşlarım herkes İzmirde ben 2 yıldır İstanbuldayım ve bugün onlardan uzak olmak beni her zamankinden çok daha fazla üzdü😕 Haberi aldığımdan beri migrenimle savaş veriyorum midem berbat durumda ağzıma lokma koymadım, yapabildiğim tek şey hepimiz için dua etmek.

sekerpare5939

🌻🧡🌻
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
2.729
5.743
Bu yasadıkların normal seyler.bos yere panik atagım ben diye korkma bence.biz kadınlar daha bi hassasız..eminim ben bu gece birçok kadın birçok anne rahat uyuyamadı..ben de uyuyamadim..enkaz altında kurtarılmalyi bekleyen canlar varken uyuyamiyorum..ya da bir deprem olursa çocuklarımı nasil kucaklarım planı korkusu düşüyor içime.
Gecmis olsun size de Izmir e de 🌹

Melom26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
689
385
23
Bende Kuşadası'ndayim Bende artı titreme var sanki soğuk hava deposunda saatlerdir kalmış gibiyim asla geçmiyor şu mesajları yazarken bile titriyor her yerim gündüz bende tek yakalandim kapının yanına değil yattığım yere koydum bende eşyalarımı kıyafetlerimi bile değiştiremedim salona kivriliverdik
Orada akrabalarim var bende didimdeyim çok çok kötü bir durumdu 1 yıllık evliyim önceki hicbir depremde böyle korkmamıştım ama ilk defa yalnız yakalandim aşırı stres yaptım az once mide öğurtülerim başladı ama çıkaramadım aynı her yerim titriyor yatakta hareket etmiyorum ki en küçük birseyi hissedeyim diye

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Orada akrabalarim var bende didimdeyim çok çok kötü bir durumdu 1 yıllık evliyim önceki hicbir depremde böyle korkmamıştım ama ilk defa yalnız yakalandim aşırı stres yaptım az once mide öğurtülerim başladı ama çıkaramadım aynı her yerim titriyor yatakta hareket etmiyorum ki en küçük birseyi hissedeyim diye
Ailem Didim'de çok şükür bir şey yokmuş orada:KK16:bende bir yıllık evliyim normalde evde olmam bugün olasım tuttu yalnız yakalandim nasıl olacağız biz böyle bir ara kalp krizi geçiriyorum sandım eşime söylüyorum yat uyu dedi döndü bir tarafını uyumaya devam etti uyuzz zaten yaşadığımız yoğun stres ustune onun böyle galesiz olması iyice elimi ayağımı titretti

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Çoğumuz seninle aynı durumdayız 😕
Bütün ailem arkadaşlarım herkes İzmirde ben 2 yıldır İstanbuldayım ve bugün onlardan uzak olmak beni her zamankinden çok daha fazla üzdü😕 Haberi aldığımdan beri migrenimle savaş veriyorum midem berbat durumda ağzıma lokma koymadım, yapabildiğim tek şey hepimiz için dua etmek.
Evet biliyorum ne yazık ki bir an önce bitsin geçsin şu önümüzdeki günler diye dua ediyorum öyle.. Aklın ailende sen orada çok zor ama sagsalim atlatacağız inşallah su günleri 😞

Melom26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
689
385
23
Ailem Didim'de çok şükür bir şey yokmuş orada:KK16:bende bir yıllık evliyim normalde evde olmam bugün olasım tuttu yalnız yakalandim nasıl olacağız biz böyle bir ara kalp krizi geçiriyorum sandım eşime söylüyorum yat uyu dedi döndü bir tarafını uyumaya devam etti uyuzz zaten yaşadığımız yoğun stres ustune onun böyle galesiz olması iyice elimi ayağımı titretti
Ya erkekler bu konuda daha rahatlar bende mide bulantılarımda koştum uyandırdım bugün çok korktun stres yaptın ondandır dedi uyuyor şimdi

Merve099009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
66
62
Bu yasadıkların normal seyler.bos yere panik atagım ben diye korkma bence.biz kadınlar daha bi hassasız..eminim ben bu gece birçok kadın birçok anne rahat uyuyamadı..ben de uyuyamadim..enkaz altında kurtarılmalyi bekleyen canlar varken uyuyamiyorum..ya da bir deprem olursa çocuklarımı nasil kucaklarım planı korkusu düşüyor içime.
Gecmis olsun size de Izmir e de 🌹
Yok panikatak geçmişim var ama uzun zamandır tekrarlamiyordu bugün ne yazık ki 2 sene sonra ilk defa nuksetti 😞 Üstüne bugün bir yaralınin durumuna sahit olunca o beni daha çok etkiledi sanırım. Bir de sosyal medyada ki görüntüler tuz biber oldu . Teşekkür ederim çok sağolun 🙏