Çok kötü bir şey yaptım

gidiyorumkkden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
Arkadaşlar ben çok kötü bir şey yaptım ama haklıydım şimdi olay dilimini vermeyeceğim hatırlamıyorum çünkü şu an anlatma sebebim bu kız yarın bize geliyor olay şu kuzenimle kavga ettim ( babamın kuzeni gibi aslında ama ben de öyle diyorum) sebep de şu evlerine yatılı gitmiştim sonra bilgisayarlarını istedim bahane uydurup yok dediler ben de şakasına ne pintiymişsiniz ya dedim annesi alındı bunu bize diyen sen misin kendinize bakın dedi ben de sinirlendim kavga etmeye başladık bunlar beni akşamın köründe evden attılar telefonum yanımdaydı bu arada memleketteyim abisleri arayıp geldim teyzemlere şimdi napmalıyım annemlerin haberi yok ben bu kadına baya ağır laflar ettim çıkarken de küfür ettim. :KK43:

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.737
Şaka ile karışık demiş olsanız bile demek ki o kadar samimi değilmişniz ki böyle birşey söylememeliynişsiniz. O kadar yakın olmadığınızı, şaka yapıcak kadar yani, sizin de bilmeniz gerekirdi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.737

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gama kralice

Fighting 💪👊💋
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.385
Evet ama bahane uydurdular ben de ona kızdım yoksa vermeyebilirler bahaneleri de hassasmış kırarmışım
Bide hususi bir esya kimisi istemez tabiki bahane uydurcaklar oan bende uydururdum yuzune direk vermem diyemem (vermek istemiyorsam) senin yernde olsam istemem telefonumdan herseyi hallediyorum. El evinde bide hakaret etmen hos olmamis bunun yerine susmayi terch edebilir sonra samimi olmazdin ve misilleme bigun eline gecerdi elbet.

gidiyorumkkden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
Bide hususi bir esya kimisi istemez tabiki bahane uydurcaklar oan bende uydururdum yuzune direk vermem diyemem (vermek istemiyorsam) senin yernde olsam istemem telefonumdan herseyi hallediyorum. El evinde bide hakaret etmen hos olmamis bunun yerine susmayi terch edebilir sonra samimi olmazdin ve misilleme bigun eline gecerdi elbet.
Evet susmadım işte zaten evimize gelme dediler bana

Yukarı Alt