Çok kötü bir şey yaptım

gidiyorumkkden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
363
122
Arkadaşlar ben çok kötü bir şey yaptım ama haklıydım şimdi olay dilimini vermeyeceğim hatırlamıyorum çünkü şu an anlatma sebebim bu kız yarın bize geliyor olay şu kuzenimle kavga ettim ( babamın kuzeni gibi aslında ama ben de öyle diyorum) sebep de şu evlerine yatılı gitmiştim sonra bilgisayarlarını istedim bahane uydurup yok dediler ben de şakasına ne pintiymişsiniz ya dedim annesi alındı bunu bize diyen sen misin kendinize bakın dedi ben de sinirlendim kavga etmeye başladık bunlar beni akşamın köründe evden attılar telefonum yanımdaydı bu arada memleketteyim abisleri arayıp geldim teyzemlere şimdi napmalıyım annemlerin haberi yok ben bu kadına baya ağır laflar ettim çıkarken de küfür ettim. :KK43:

Gama kralice

Komiserim kadınlar gulubüm 😎🤪 imza Gülazer
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2019
1.067
11.357
Evet ama bahane uydurdular ben de ona kızdım yoksa vermeyebilirler bahaneleri de hassasmış kırarmışım
Bide hususi bir esya kimisi istemez tabiki bahane uydurcaklar oan bende uydururdum yuzune direk vermem diyemem (vermek istemiyorsam) senin yernde olsam istemem telefonumdan herseyi hallediyorum. El evinde bide hakaret etmen hos olmamis bunun yerine susmayi terch edebilir sonra samimi olmazdin ve misilleme bigun eline gecerdi elbet.

gidiyorumkkden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
363
122
Bide hususi bir esya kimisi istemez tabiki bahane uydurcaklar oan bende uydururdum yuzune direk vermem diyemem (vermek istemiyorsam) senin yernde olsam istemem telefonumdan herseyi hallediyorum. El evinde bide hakaret etmen hos olmamis bunun yerine susmayi terch edebilir sonra samimi olmazdin ve misilleme bigun eline gecerdi elbet.
Evet susmadım işte zaten evimize gelme dediler bana

Yukarı Alt