Çok merak ediyorum

yosunkokusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
73
71
Selamlar nasılsınız? Bir şey çok merak ediyorum hanımlar çalıştığınız yer olsun bulunduğunuz ortam olsun çok güzel bir bayan varsa kıskanıyor musunuz mesela bugün yeni stajyer arkadaş geldi maşallah çok güzel bir Rus gibi diyeyim gözleri VS aslında hiç kıskanan biri olmadım bugüne kadar ama sanki onu biraz kıskandım mı ne!! Ay kötü düşünce bence kıskançlık biliyorum bunu ama geçer inş 😅

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
2.948
4.255
Selamlar nasılsınız? Bir şey çok merak ediyorum hanımlar çalıştığınız yer olsun bulunduğunuz ortam olsun çok güzel bir bayan varsa kıskanıyor musunuz mesela bugün yeni stajyer arkadaş geldi maşallah çok güzel bir Rus gibi diyeyim gözleri VS aslında hiç kıskanan biri olmadım bugüne kadar ama sanki onu biraz kıskandım mı ne!! Ay kötü düşünce bence kıskançlık biliyorum bunu ama geçer inş 😅
Kıskanmadım hatta beğenirim yani güzellik güzel şey:KK48:

Arrietty_

4. Takim ♉
Pro Üye
4 Kasım 2018
3.373
13.027
Hayir kiskanmam. Kendimi de guzel bulmam :) guzel guzel derim :KK70:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :65.5 Kg.

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
1.021
1.340
Kiskanmadim hic. Sadece spor yapip fit bedene sahip olanlara imreniyorum. Cunku bana gel spor yapalim diyen birine dusman olurum 😅

Pandaizm

Kimseye Etmem Şikayet...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
1.671
4.482
Şöyle bir düşündüm de şuana kadar kimseyi çok güzel diye kiskanmadim acikcasi
Ben kendimi pek güzel bulmam aslında ama güzel olana da gıcık olmam hatta maşallah filan derim dua ederim içimden

Norma J

👶🏻💕
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
1.744
2.599
En son bir kadinin guzelligini kiskandigimda lise 2. Siniftaydim😃 1. Siniflara yeni bir kiz gelmisti ve ben onun cok guzel oldugunu, platonik askimin onunla cikmak isteyecegini dusunup cok kiskanmistim. Onunla degil, baskasiyla cikti, sonucta yine bana yar olmadi:işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-05-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tardis_2718

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
449
942
34
Ben kıskanıyorum zaman zaman,doğuştan şanslı olanlari kıskanıyorum ,eğitimli ve akıllı aile çocuklarını,zengin aile çocuklarını ,güzel olanlari,çok iyi eğitimli almış olanları ,gurbetçi olarak yurtdışında yaşayanlari ve çocuklarıni güzel gelecek bekleyenleri..Bazen bazi kişiler bu özelliklerden bir maçına birden sahip oluyorlar.
İyi bir şey olmadığını biliyorum da napayım böyle hissediyorum,belki çocukluğumdan beri herşey için fazla didinmektendir ,zor elde ettiğimdendir,belki de kötü biriyimdir ,daha karar veremedim,ikisi de olabilir

Monny

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
480
964
ortamın en güzeli hep ben olurum öncelikle kendinizi sevin gerisini boşverin milletin ne güzel dertleri var ya

belleza

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
3.888
6.897
Kıskanmıyorum. Çünkü güzellik herşey değildir. Yüzü güzel olup kafası çalışmayanlara üzülüyorum mesela.

Ayrıca kendi ışığına güvenen başkasının parıltısından rahatsız olmaz 😉

su-doku

sen bilirsin
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
9.651
33.420
Kıskançlık rekabet özenme ile eş değerdir
Ne rakip mi rakibim yok benim çirkin bile olsam

Niloyatospikk

Aşk çok güzel hele de karşılıklıysa...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
11.713
17.951
30
Ben itiraf edeyim kıskançlıktan çatlarım :KK70: kendimi de güzel bulurum şu sıra değil fazla kilolarım var işte tam da şu sıra çok kıskanıyorum bugün TV de Burcu Esmersoyun bi belgeseli vardı Fox ta "pis seni zayıflığa bak" dedim önceden ben de öyle fittim:cry: