Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Çok merak ettiim

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve allesgute tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : allesgute
  1. allesgute

allesgute sinir bozucumuyum ne?? Üye

Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar
    geleceğe dair tek bişiyi öğrenme şansınız olsa en çok neyi öğrenmek isterdiniz??:eek::uhm:

2. 30 Ağustos 2008
  3. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Ödül Puanları:
    86
    sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.

4. 30 Ağustos 2008
  5. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Ödül Puanları:
    86
    sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.:nazar:

6. 31 Ağustos 2008
  7. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Ödül Puanları:
    106
    sanırım hiç bişeyi öğrenmek istemezdim özellikle öleceğim günü yaklaştıkça o gün ben fenalıklar geçirirdim sanırım ve kalpden giderdim öleceğim günden önce:)) ama çocuğum olursada onun ilerde ne olacağını merak ederdim açıkcası

8. 31 Ağustos 2008
  9. CamasirSuyunaCorba

CamasirSuyunaCorba ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Ödül Puanları:
    106
    önceden bir şeyi öğrenmek istemem açıkcası...yoksa hayatımı ona göre şekillendirmeye falan kallarım, olmayacaksa da olur.."kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir şey var...örneğin sen eşinle 5 yıl sonra boşanacaksın dese bana bu geleceği söyleyen şey, ben de kocamla bir kavgamda "senle nasıl olsa boşanacakmışız hadi ordan" derim:))))))))))))))) adamla durduk yerde boşanırız, olar mı bu şimdi,olmaz...............

10. 31 Ağustos 2008
  11. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    148
    katılıyorum kesinlikle.ZAten Yüce Allahta ona göre bu dünyanın düzenini kurmuş:kahve:

12. 31 Ağustos 2008
  13. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Ödül Puanları:
    106
    kiminle evleneceğimi öğrenmek isterdim:sm_cool:ama vaktinden önce öğrendikten sonra ne anlamı kalırki:1no2:

14. 31 Ağustos 2008
  15. evrem716

evrem716 İşte benn! Üye

Ödül Puanları:
    146
    Açıkça söyleyeyim hiçbir şey bilmek istemezdim. Mesela öleceğim günübilsem, o güne kadar 1000 kere ölüp dirilirdim!!!

16. 31 Ağustos 2008
  17. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Ödül Puanları:
    146
    belkide cocuklarimin geleceklerini

18. 31 Ağustos 2008
  19. lahanabebek

lahanabebek oğluşumu çok özledim :( Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende hiç bir şeyi öğrenmek istemezdim..çünkü bilmeden yaşamak daha iyi bence..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.