Çok merak ettiim

allesgute

sinir bozucumuyum ne??
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam kızlar
geleceğe dair tek bişiyi öğrenme şansınız olsa en çok neyi öğrenmek isterdiniz??:eek::uhm:

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sanirim ben ne zaman ölecegimi ögrenmek isterdim.ona göre yasayayim diye.fazla vaktim yoksa yapmak istedigim seyler var.hizlandiririm en azindan.:nazar:

Winston

EGE & ECE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sanırım hiç bişeyi öğrenmek istemezdim özellikle öleceğim günü yaklaştıkça o gün ben fenalıklar geçirirdim sanırım ve kalpden giderdim öleceğim günden önce:)) ama çocuğum olursada onun ilerde ne olacağını merak ederdim açıkcası

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
önceden bir şeyi öğrenmek istemem açıkcası...yoksa hayatımı ona göre şekillendirmeye falan kallarım, olmayacaksa da olur.."kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir şey var...örneğin sen eşinle 5 yıl sonra boşanacaksın dese bana bu geleceği söyleyen şey, ben de kocamla bir kavgamda "senle nasıl olsa boşanacakmışız hadi ordan" derim:))))))))))))))) adamla durduk yerde boşanırız, olar mı bu şimdi,olmaz...............

whiterose

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
3
önceden bir şeyi öğrenmek istemem açıkcası...yoksa hayatımı ona göre şekillendirmeye falan kallarım, olmayacaksa da olur.."kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir şey var...örneğin sen eşinle 5 yıl sonra boşanacaksın dese bana bu geleceği söyleyen şey, ben de kocamla bir kavgamda "senle nasıl olsa boşanacakmışız hadi ordan" derim:))))))))))))))) adamla durduk yerde boşanırız, olar mı bu şimdi,olmaz...............
katılıyorum kesinlikle.ZAten Yüce Allahta ona göre bu dünyanın düzenini kurmuş:kahve:

DEVDAS

29.05.2010...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kiminle evleneceğimi öğrenmek isterdim:sm_cool:ama vaktinden önce öğrendikten sonra ne anlamı kalırki:1no2:

evrem716

İşte benn!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Açıkça söyleyeyim hiçbir şey bilmek istemezdim. Mesela öleceğim günübilsem, o güne kadar 1000 kere ölüp dirilirdim!!!

lahanabebek

oğluşumu çok özledim :(
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende hiç bir şeyi öğrenmek istemezdim..çünkü bilmeden yaşamak daha iyi bence..

Yukarı Alt