:( ÇOK SİNİRLİYİM :( lütfen yardım ...

Evlatsevgisidegisilmez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2018
64
64
Ben bagirmiyorum arkadasim.bilirim ki bagirsam cok incincek.ve ozsaygisi azalcak.
Burdaki durum sana ozel degil arkadas insanlik ya yorulmus olur uykusuz kalir esiyle tartismis olur birda pismanligini belirtmis yasida kucuk bende kizim 10 yasinda kizimda 22 yasindaydim yeri geldim.sevdim yeri geldi oturdum agladim yeri geldi bagirdim simdi ise 10 yil sonra oglum oldu el bebek gul bebek herkes ustune titriyor cunku artik yas oturdu neyin nasil oldugunu biliyorum bagirsamda beni anlamadigini biliyorum neden kendi uzerinize aldiniz bu konuyu

Evlatsevgisidegisilmez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2018
64
64
Sizi çok iyi anlıyorum. Benzerlerini ben de yaşadım. Cok sukur gecti gitti. Eğer ilk bebekse, ev işleri ve bebek bakımı hepsi sizin omuzlarınızdaysa ve destek alabileceğiniz aile/akraba yakınlarınızdan kimseniz yoksa, uykusuzluk, acemilik, yorgunluk derken bir yerde bunalabiliyor insan. Sonuçta hayatınızın merkezine bir canlı geliyor ve herşey, tüm düzeniniz bir anda değişiyor. Bence bu günler sizin icin de geçici, hersey zamanla duzelecek. Siz burada elestiri degil, destek/oneri bekliyorsunuz. Siz de uzuluyorsunuz duruma, amacınız zarar vermek degil sonucta. Ozellikle getir cocugu ben bakayim, vicdansiz, cocugunuz elinizden alinmali, siz nasil bir annesiniz vs.gibi yorum yapanlara hayret ediyorum. Cevremde bunalinca getir cocugu ben bakarim diyenler "bir kac saat isim var yada biraz dinlenmek istiyorum,lutfen bir kac saat ilgilenir misin?" dedigimde bahane bulup arazi oldular. Kolay degil bir bebegi (ozellikle ilk bebekse) tek basina buyutmek. Tabiki durum ciddi boyutlara ulasirsa herkes bir yardim/destek/tedavi alir. Diyecegim o ki insanlari yaptiklari seyler icin kinamayin, kinadiginizin aynisini yasarsiniz birgun...
(Allah hepimizin evladina saglikli omurler , biz annelere de sabirlar versin Insallah. Hayirli evlatlar yetistirelim.) Sevgiler...
Guzel soylemisin arkadas dedim ya of demeden cocuk buyumez

Binmuhtesemgunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
1.103
1.402
sizin gibi annelerden nefret ediyorum.içine şeytan kaçmış gibi geliyor.ciddi antidepresan felan kullanıp tedavi olmalısınız.eğer elimde olsa çocugunuzu alır daha iyi bakacak birilerine verirdim.
Bilmiyorum çocuğunuz var mı ama kimse evladını üzmek istemez.yakınında yardımcı olacak biri yoksa bi bebek büyütmek çok zor.aylarca uykusuz kalmak dinlenmemek kolay değil.netice de çocuğa birşey olsa en çok annenin canı yanar

Aybeyzeyduru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
695
429
7 aylık bebek sadece korkar ağlAr ayrıca tabak tabak yemek yemeaini de bekleme üç dört kaşık anca yer doyar midesi ne onun bağırma ya sakin

didemdou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
34
4
sizin gibi annelerden nefret ediyorum.içine şeytan kaçmış gibi geliyor.ciddi antidepresan felan kullanıp tedavi olmalısınız.eğer elimde olsa çocugunuzu alır daha iyi bakacak birilerine verirdim.
Cok zaman gecmis ama dayanamadim. Bu denli cevap yazabildiginize gore bayan mukemmelsiniz galiba ?!

Sumii94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
121
54
Sizi anliyorum sizin icinizde bi sknti var veya akinizi kurcalayan birsey var ... bir psikologa danismanizi öneririm cnm

phalanx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
1.436
1.797
Annemiz uslu bebeğime kaşık fırlattım diyor ‘anlayışlı empati yapan’ annelerimizde olabilir diyor. Bir eğitimci olarak şaşırıyorum. Eşiniz size iş stresi ile akşam kaşık fırlatsa bu kadar anlayışlı olur muydunuz merak ediyorum. 7 aylık masum bir bebeğe bu yapılmaz.
Konu sahibi lütfen ilgili yerlerden ilgili yardımı alınız. Bebeğinizin iyiliği için... o kaşık bebeğinizin gözüne gelebilir olmaz ya kötü şeyler olabilir. Lütfen oto kontrolünüzü kaybetmeyin.

nilayergun3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
63
11
Merhaba canım üzülme bu durum geçişi inan bende çok sinirliyim hemde çok iki tane oğlum var zaman geliyor çıldırttıyor beni sana diyeceğim en güzel şey bitki çayları aktara git ve bayan sakinleştirici bitki çayı karışımı hazırlar mısınız de emziriyirsan bebeğini belirt onunda ve eşinle dışarı çık kimsenin yok anladığım kadarıyla o yüzden eşinle çık sana yarimdimci olur bebisle ilgilenir saat kaç olursa olsun bu çıkın bir saat yürüyün markete gidin birer çikolata çip ne seviyorsaniz maksat gezmek ama alın çıkın inan faydası oluyor

Yukarı Alt