çok şükür kalp atışlarını duydukk....

axsxkbxoxcexgxi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
26
0
canım gözün aydın allahım hayırlısı ile tamamını erdirsin kaç haftalıktı kalp atışını duydugunuzda bende hamileyim 5 haftalık haftaiçi doktora gidicem

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
395
0
canım gözün aydın allahım hayırlısı ile tamamını erdirsin kaç haftalıktı kalp atışını duydugunuzda bende hamileyim 5 haftalık haftaiçi doktora gidicem
canım ben deb 5 haftalıkken gitmiştim ama duyamamıştık.merak etme eğer duyulmazsa ki inş duyarsın bu mutluluğu tadarsınn

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.481
4
canım benim gözün aydın.sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah.güzel bir hamilelik dönemi geçirmen dileğiyle.darısı bizlerin başına. :nazar: :nazar: a.s.

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
605
2
bende bugün tam bu başlığı atacaktım,çünkü bende bugün kalp atışlarını duydum sonunda...valla çok tuhaf oldum,inş sonuna kadar devam eder hepimizin...:))

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.934
15
Hadi gözünaydin canim bilirim simdi sen nasil da rahatlamisindir...ben de bebegimin kalp atisini duyana kadar cok korkmustum..

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
554
17
bende bugün tam bu başlığı atacaktım,çünkü bende bugün kalp atışlarını duydum sonunda...valla çok tuhaf oldum,inş sonuna kadar devam eder hepimizin...:))
kapkara takvimde 9 haftalıksın görünüyor yeni mi duydun benim bebegimimde tam 7+5 biz hala duyamadık ama endişelenmiyorum çünkü 9 .haftaya kadar sorun yoksa duyulurmuşkaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt