• ├ľnemli uyar─▒ ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmedi─či i├žin ├╝yelik bu adresler ile ├╝ye olamaz, ┼čifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ├ťCRETS─░Z ├╝ye olarak yorumlar ile katk─▒da bulunabilir veya akl─▒n─▒za tak─▒lan sorular─▒ sorabilirsiniz.

├ťcretsiz ├╝ye olmak i├žin t─▒klay─▒n...

Cok sukur varikosel ameliyatindan 1 ay sonra hamileyim­čÖĆ

kardelen_08

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Haziran 2008
3.803
5.584
Çok sevindim hayırlı olsun.
Takviye vs. kulland─▒n─▒z m─▒?
Bir de ameliyattan ├Ânce ki de─čerleriniz nas─▒ld─▒ ?

Mdmray

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 A─čustos 2009
922
1.268

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 07-03-2020

Hamileli─čimin 39. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 12 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki bir ka├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin akci─čerleri, hava keseciklerinin ├╝retimini art─▒racak. Bebe─činizin tam olarak geli┼čti─či bu g├╝nlerde, rahminiz olduk├ža kasl─▒ ve a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 1,134 gr. Bebe─činizn derisi art─▒k tamamen pembe ve daha yumu┼čak hatl─▒.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 3200 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 50.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Mdmray

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 A─čustos 2009
922
1.268
Ma┼čallah ne mutlu size . Sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah :dua:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 07-03-2020

Hamileli─čimin 39. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 12 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki bir ka├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin akci─čerleri, hava keseciklerinin ├╝retimini art─▒racak. Bebe─činizin tam olarak geli┼čti─či bu g├╝nlerde, rahminiz olduk├ža kasl─▒ ve a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 1,134 gr. Bebe─činizn derisi art─▒k tamamen pembe ve daha yumu┼čak hatl─▒.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 3200 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 50.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Gizemm0

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Mart 2019
1.597
2.102
Kizlar esim ameliyat olali 1 ay oldu, biliyorum belki varikosel ile ilgili degil ama doktor dogal gebelik biraz imkansiz gibi demisti­čÖĆ Elhamdulillah
Can─▒m benim ├žok sevindim ad─▒na sa─čl─▒kla b├╝y├╝t bebe─čini ­čĄ▓­čĄ▓ ma┼čallah benim e┼čim de ameliyat plucak dar─▒s─▒ bize ve isteyen herkese ÔŁúÔŁúÔŁú

Yukar─▒ Alt