Cok sukur varikosel ameliyatindan 1 ay sonra hamileyim­čÖĆ

kardelen_08

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Haziran 2008
2.019
3.169
Çok sevindim hayırlı olsun.
Takviye vs. kulland─▒n─▒z m─▒?
Bir de ameliyattan ├Ânce ki de─čerleriniz nas─▒ld─▒ ?

Mdmray

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 A─čustos 2009
524
578

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 07-03-2020

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 170 g├╝n kald─▒.

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Mdmray

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 A─čustos 2009
524
578
Ma┼čallah ne mutlu size . Sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah :dua:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 07-03-2020

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 170 g├╝n kald─▒.

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Gizemmm0

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Mart 2019
913
823
Kizlar esim ameliyat olali 1 ay oldu, biliyorum belki varikosel ile ilgili degil ama doktor dogal gebelik biraz imkansiz gibi demisti­čÖĆ Elhamdulillah
Can─▒m benim ├žok sevindim ad─▒na sa─čl─▒kla b├╝y├╝t bebe─čini ­čĄ▓­čĄ▓ ma┼čallah benim e┼čim de ameliyat plucak dar─▒s─▒ bize ve isteyen herkese ÔŁúÔŁúÔŁú

Yukar─▒ Alt