çok üzgünüm moralim bozuk

samyelim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar dünden beri ağlamaktan gözlerimsenağlama şişti okadar kötüyüm ki dün dr gittim bebek için 4 yıılık evliyim ve çocuğum olmuyordum dr görüşmemizde troit problemim var dedim ne kadar diye sordu önce 5 çıvarı çıktı şimdi 4 dedim ilaç kullanıdı dedi kullanmamıştım normalde gebe kalabilmek için 2.5 çıvarı olması gerektiğini söyledi bu şekilde yükselip düşemesi anarmol olabilir dedi daha fazla çıkarsa bebeğimin geri zekalı olma riski varmış o kadar yıkıldım ki anlatamam çok kötüyüm dünyam karardı sanki bir kaç test verdi adetin 3 . günü olacağım ve ben bunalrın hiç biri hakkında bilgi sahibi değilim benden istediği tahliller

fsh- lh- ez -polul- tsh

bunlar kanda mı bakılıyor yoksa rahimden mi hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanınız sevinirim yardımınıza o kadar çok ihtiyacım war ki ben anne olamıycakmıyım :a015::1no2:

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
cok gecmis olsun canim lutfen karamsar olma herseyin caresi var artik hersey gonlunce olsun insallah.

E

EU1

Ziyaretçi
Allah yolunuzu açik etsin.allah muratinizi gerçekleştirsin.
Nolur üzülme dua et, herşeyin hayirlisini iste...

yasemink

Cadı Kızım!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah yardımcın olsun canım..
Kendini sıkıntıya sokma bence..
Mutlu olmaya ve pozitif düşünmeye çalış olur mu?
Aksi şeyler düşünme..
Herşeyin hayırlısı olsun...

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar dünden beri ağlamaktan gözlerimsenağlama şişti okadar kötüyüm ki dün dr gittim bebek için 4 yıılık evliyim ve çocuğum olmuyordum dr görüşmemizde troit problemim var dedim ne kadar diye sordu önce 5 çıvarı çıktı şimdi 4 dedim ilaç kullanıdı dedi kullanmamıştım normalde gebe kalabilmek için 2.5 çıvarı olması gerektiğini söyledi bu şekilde yükselip düşemesi anarmol olabilir dedi daha fazla çıkarsa bebeğimin geri zekalı olma riski varmış o kadar yıkıldım ki anlatamam çok kötüyüm dünyam karardı sanki bir kaç test verdi adetin 3 . günü olacağım ve ben bunalrın hiç biri hakkında bilgi sahibi değilim benden istediği tahliller

fsh- lh- ez -polul- tsh

bunlar kanda mı bakılıyor yoksa rahimden mi hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanınız sevinirim yardımınıza o kadar çok ihtiyacım war ki ben anne olamıycakmıyım :a015::1no2:
canım cok gecmıs olsn lutfen moralini bozma:1hug:beterin beteri var testlerde kandan oluo bırkere alındımı kan yetıo

_WhitePearl_

Pamuk Prensesim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
611
geçmiş olsun canım. triot sorunu çoğu kişide var. ozaman doğan cocuklarun hepsi mi oyle .dr unun sana yaklaşımı biras acımasızca olmuş .

samyelim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
geçmiş olsun canım. triot sorunu çoğu kişide var. ozaman doğan cocuklarun hepsi mi oyle .dr unun sana yaklaşımı biras acımasızca olmuş .
bilmiyrum ki dr çok yüksek sınırlarda olursa çocukta problem olur dedi

ne yapıcan kime inanıcam şatım artık artık sağlıklı düşünemiyorum canım

papatyaaaa

şükürler olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim çok yakın bi akramda troid vardı doktor çok korkuttu onlarıda senin gibi kız hamileydi çook sağlıklı bir bebekleri oldu boşuna o kadar korktular sen tedavini ol ama üzülme bak herkeste olmuyo

samyelim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim çok yakın bi akramda troid vardı doktor çok korkuttu onlarıda senin gibi kız hamileydi çook sağlıklı bir bebekleri oldu boşuna o kadar korktular sen tedavini ol ama üzülme bak herkeste olmuyo
umarım canım çok teşekkürler evet baya bi gözüm korktu

Yukarı Alt