Çok yanlızım yardım edin :(

ayyesilli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
17
10
Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:

ayyesilli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
17
10
canım
Delikli boncuk yerde kalmaz der babaannem yani biri alır boynuna takar kolye yapar
Elbet sende evleneceksin zamanı gelince
Rabbim hakkında hayırlı olanı versin pişman etmesin

Ama evde durma dışarı çık kurslara katıl yeni insanlar tanı yeniliklere açık ol arkadaşlıklar kur
Insallah çok istiyorum.Ama yaşım 26 oldu karşıma çıkanlarda o kadar olmaz insanlar oluuoki ümidimi yitirmekten korkuyorum :KK43: Amin inşallah canım güzel duaların için

yulin34

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
898
470
Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:
Aynı durumdayım. Sinirlerim bozuk ağlayıp duruyorum ben de şu an hatta.

silsilesil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.037
2.103
Bu kadar ihtiyacınız varsa söyleyin konu komşuya, uygun birisini bulsunlar size. Görüşürsünüz dışarıda, beğenirseniz birbirinizi devamı gelir.

Görücü usulu deneyin. :) Yani ne denir ki bu soruya? :)

Yukarı Alt