• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çok yanlızım yardım edin :(

ayyesilli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
17
11
Bu kadar ihtiyacınız varsa söyleyin konu komşuya, uygun birisini bulsunlar size. Görüşürsünüz dışarıda, beğenirseniz birbirinizi devamı gelir.

Görücü usulu deneyin. :) Yani ne denir ki bu soruya? :)
Bizim taraflarda öyle görücü usulu yok ki.Sevmedigim biriyle de evlenmek istemiyorum :KK43:
 

AudreyPoppins

Fly me to the moon 🌙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
256
285
Bu pazar gününde evdeyim.Çalışmak için tek başıma şehir değiştirdim.26 yaşındayım.O kadar çok istiyorumki hayatıma birinin girmesini.Hayırlı bir insanın girmesi için dua ediyorum.Ama o kadar uygun olmayan insanlar çıkıyor ki karşıma ümidimi yitirmek üzereyim.Para bekleyen zenginlik meraklisi bi kızda değilim.Niyetim sadece sevdigim sevildigim bi insanla evlenmek, degerli hissetmek.Etrafimdakiler hep küçük yaşıtlarım evleniyor mutlular.Bende evlenmek icin evlenmemek istiyorum.Kimsenin mutlulugunda gozum yok .Sadece bende olayim istiyorum.Ister istemez de imreniyorum.Benim gibi bu durumu yaşıyanlar var mı? Eşlerinizle nerede tanıştınız? Sanirim yanliz olecegim :KK43:
Yaşınız henüz genç ümitsizlik için çok erken. İlkokul arkadaşım. Ama genelde arkadaş ortamında çalıştığı ortamda sevgi aşk ilişki evlilik yaşayanlar daha fazla en azından çevremde 😌🤲🏻Hakkınızda eeen hayırlısı olsun inşallah
 

ayyesilli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
17
11
Astrolojiden de zerre anlamam ama ne oldu Merkur'un başı mı döndü? Venüs mu geriledi? Bu hafta kaçıncı 26 yaş üzgünlüğü?

Cillop gibi yaştasınız. Geleceğin kaygısını yaşayacağınıza eğlenmenize baksanız keşke.
Bende anlamam ama icim sıkılıyo ister istemez.Etrafimdakilerin yaslari daha kucuk oldugu ve evli ya da evlilik yolunda olduklari icin galiba gec gibi hissediyorum ister istemez.Bide karsima bekledigim insan cikmazsa diye
 
Yukarı Alt