ÇOK ZORUMA GITTI

Nur_4646

Bakışının tarifi sanırım yoktu ama güzeldi.. .
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
131
118
Sanirim adami baskilarinizla bogmussunuz.
Canım ben düzenli bir insanim o eve saatinde gelir ve sofra kurulu bulur sıcaktır yemekler soğutmak istemez. Tabi çocuk olunca eski duzenim de biraz bozuldu. O nasıl sorumluluk sahibiyse ben de o kadar sorumluluklarimi biliyorum.

Nur_4646

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
131
118
eşiniz hırslı biri mi?
bir günde işten gelip bunları size söyleyemez, belli ki kafasında hep kurmuş babanızın varlığını, sizin durumunuzu filan
ve o gün de boşaltmış size içinde ne varsa
yazdıklarınızdan anladığım siz zaten yoğun çalışıyor diye gereken özeni göstermişsiniz eşinize karşı
tabi o sözleri duyunca kim olsa ağlardı, zoruna giderdi
ama bence biraz güçlü durun eşinizin karşısında
belli ki siz ve o farklı yönlere bakıyorsunuz bir süredir ve hayatınızı farklı değerlendiriyorsunuz
Bir kadın bir kadını böyle güzel anlar. Inanın tamamen her şey söylediğiniz gibi.

Nur_4646

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
131
118
eşiniz şuan söylediklerinden pişman mı peki? özür diledi mi?
ben o kısımları pek anlayamadım açıkçası yazınızdan
yani durum nedir şuan?
Çok uzun olur diye hepsini anlatamadim .
Ben ağladım sonra bebegimle geldi dizisi bitince .
Niye bebeği bırakıp gittin dedi .
Ben de agladigimi görüp üzülmesini istemedim dedim.
Söylediklerinin ne kadar ağır olduğunun farkında mısın dedim
Sürekli konu değiştirdi sürekli kusur buldu bana
Yani düzeltip kalbimi alacağı yerde daha da kırdı gozyaslarin bana inandırıcı gelmiyor dedi.
O an beni hiç sevmediğini zerre kadar gozyasimin onun için kıymetli olmadığını anladım . Yara aldıkça aldım.
Onun gözünden bir damla yaş aksa benim yuzumden kendimden sogurum o denli de sevdim ben onu ama o beni hiç sevmemis gibiydi .
Seni görmek istemiyorum diğer odada yat dedim gitmek istemedi orasi soğuk falan dedi . Çok öfkeli ve kırgınım git dedim çünkü kalbimi onarmak yerine umursayip burda uyursan ben daha çok incinicem dedim gitti. Bir şeyler yine söylerek .anlamadım söylediklerini . O diğer odaya gidince bebek de uyurken ben de gittim odasına

Nastasya flipovna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
1.939
3.927
Bu erkeklerin sorumluluklardan sıkıldım diye yakınışlarından nefret ediyorum, kadında birçok sorumluluk üstleniyor evlenince.Dışarıda çalışmanın hem itibarı, hem özgüveni, hem maddi getirisi var, kadın evde tamamen angarya olan işlerde dahil her şeyi yapıyor, iş tanımına bile sahip değil, mesai bitimi yok, gecesi gündüzü yok, yere toplu iğne düşse kaldırmak onun görevi gibi oluyor.Tatili yok, sigortası emeklisi yok. Ama maalesef en aşağılanan, ne yapıyorsun ki deyip nankörlük edilende gene ev hanımlığı.Eminim sizde sabahtan akşama hatta akşamdan sabaha kadar epey yoruluyorsunuzdur. Yaşadığı hayatı kabullenmekle başlasın bence eşiniz.Sanki bir tek hayatta rahat olmak isteme hakkı erkeklerin.40 yaşına geldim hala çalışıyorum diyeni bile var bu erkeklerin, 40 yaşında ne yapmayı umuyorduysa.

Fotosentez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
975
405
Ben adamı haklı buldum. Sizin tercihiniz Size göre doğru olabilir bu herkes için böyle olduğu anlamına gelmez. Adam kaç yaşına gelmiş. Hic yoktan bir araba sahibi olmak isteyebilir. Babanız buna 6282992 zaman sonra kavuştu diye esinizin de o zamana gelmesi gerekmez. Eğer adamı bir borca soksaydiniz babası istediğinde baba benim kredi var diyebilir di. Bunu di yememis. Suçu Size atmış elbet yanlış ama bir yerde sizsiniz sorumlu olan. Ayrıca ev hanımlarının çok yoruluyorum diyip aksam çocukları babaya tamamen atmaları ni asla doğru bulmuyorum. İşyerinde türlü türlü insanla karsilasiyorsunuz. Yeri geldiginde ustunuz Sizı azarliyor. Yol trafik çekilmez sinir harab oluyor. Koltukta çocuk bakmakla işyeri asla aynı ortam değil. Ayrıca sadece erkekler değil kadinlar da dışarı çıkmalı. Kocasini evde öyle oturup bekleyen kadınlara da sinir oluyorum. Bırakın annenizeyada kayinvalidenize ayda 1 olsun 2 olsun kız kıza alışverişe gidin. O da gitsin arada rakı içiyorsa icsin yada bir kahve icsin. Kadının kadınla erkeğin erkekle konuştukları başkadır. Çok bunaltmissiniz. Ayrıca daha ne ister diyorsunuz ama bugün bana ev araba olmasın canım diyen bir erkeği de ben istemem. Tamam bende dinen inanıyorum ama bu köşe başında dileneyim demek değildir.

Nur_4646

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
131
118
Ben adamı haklı buldum. Sizin tercihiniz Size göre doğru olabilir bu herkes için böyle olduğu anlamına gelmez. Adam kaç yaşına gelmiş. Hic yoktan bir araba sahibi olmak isteyebilir. Babanız buna 6282992 zaman sonra kavuştu diye esinizin de o zamana gelmesi gerekmez. Eğer adamı bir borca soksaydiniz babası istediğinde baba benim kredi var diyebilir di. Bunu di yememis. Suçu Size atmış elbet yanlış ama bir yerde sizsiniz sorumlu olan. Ayrıca ev hanımlarının çok yoruluyorum diyip aksam çocukları babaya tamamen atmaları ni asla doğru bulmuyorum. İşyerinde türlü türlü insanla karsilasiyorsunuz. Yeri geldiginde ustunuz Sizı azarliyor. Yol trafik çekilmez sinir harab oluyor. Koltukta çocuk bakmakla işyeri asla aynı ortam değil. Ayrıca sadece erkekler değil kadinlar da dışarı çıkmalı. Kocasini evde öyle oturup bekleyen kadınlara da sinir oluyorum. Bırakın annenizeyada kayinvalidenize ayda 1 olsun 2 olsun kız kıza alışverişe gidin. O da gitsin arada rakı içiyorsa icsin yada bir kahve icsin. Kadının kadınla erkeğin erkekle konuştukları başkadır. Çok bunaltmissiniz. Ayrıca daha ne ister diyorsunuz ama bugün bana ev araba olmasın canım diyen bir erkeği de ben istemem. Tamam bende dinen inanıyorum ama bu köşe başında dileneyim demek değildir.
1. Si ben bebegimizi ona atmiyorum bebeğim ona gidiyor
2. Si iki aile de bizden uzakta bebegimi kimseye bırakıp gezemem onunla gezerim ve geziyorumda .
3. Sü eşimin kötü alışkanlıkları yok bir şey içmeye gitmez .içeceği kahve çay ve arkadaş muhabbetidir . Gidecekse bir gün önceden haber verirse yok demem en azından o gelecek diye saati saatine sofra kurmamis olurum .

Nur_4646

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
131
118
Bu erkeklerin sorumluluklardan sıkıldım diye yakınışlarından nefret ediyorum, kadında birçok sorumluluk üstleniyor evlenince.Dışarıda çalışmanın hem itibarı, hem özgüveni, hem maddi getirisi var, kadın evde tamamen angarya olan işlerde dahil her şeyi yapıyor, iş tanımına bile sahip değil, mesai bitimi yok, gecesi gündüzü yok, yere toplu iğne düşse kaldırmak onun görevi gibi oluyor.Tatili yok, sigortası emeklisi yok. Ama maalesef en aşağılanan, ne yapıyorsun ki deyip nankörlük edilende gene ev hanımlığı.Eminim sizde sabahtan akşama hatta akşamdan sabaha kadar epey yoruluyorsunuzdur. Yaşadığı hayatı kabullenmekle başlasın bence eşiniz.Sanki bir tek hayatta rahat olmak isteme hakkı erkeklerin.40 yaşına geldim hala çalışıyorum diyeni bile var bu erkeklerin, 40 yaşında ne yapmayı umuyorduysa.
Ayaklarımın altı sızlıyor 3 gündür bir ayağımın üstüne basarken zorlanmaya başladım. Bebek kucakla bir tarafta ev işi yemek temizlik market pazarda benim üzerimde. Adet oldum kan değerim sanırım düştü bu günlerde acayip sacimda dökülüyor ama beni gören yok maalesef .

Yukarı Alt