çokk korktumm

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
saabah kalktık esımle berkayda uyuyordu daha dogrusu uyanmıstı bızde yanımıza almıstık neuyse bız kalktık oda yatıyor bızım yatakta .....
benım yatagım duvara dayalı arada 10 cmlık bı bosluk var yanastırmamısım tam yatagı berkayda emeklemeye calısıyor kahvaltıyı hazırlıycaktım cocuga bı bakıyım dedım gıttık yatak odasına cocuk yok allahım cıldırcaktım nerdeyse sonra aglamaya baSladı sen gıde gıdeee o bosluga gıt ordan assagya kay sıkısmıs oraya allahım nasıl korktum bısey oldu dıye allahtan hıc bıseyı yok ama korkum bana kar kaldııı kızlar dıkkat edın bebıslerınıze

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
ay canım bir daha dikkatli ol.onlar daha ufaklar agzı var dili yok.bişe olunca söleyemicekler.aman gözünü sevim yanından ayırma

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
geçmiş olsun. bugün ben de bi dikatsizlik yaptım. kuzey uyandı emzirdim.doyunca yatağa koydum.kendi kendine oyalanıyordu.ben de kahvaltı hazırlamak için mutfağa gittim.sonra kuzeyi kontrol edeyim dedim.iyikide etmişim.çocuk kusmuş ve dahada kusuyordu.ağzından burnundn gelmiş hırıl hırıl nefes almaya çalışıyr nerdeyse boğulacak.hemen ters çevirdim derken rahatladı. yalnız bırakmamak lazım.Allah korusun herşey olur.

yaxgxxixzxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım çok geçmiş olsun.aslında bebişlerimizi hiç yanımızdan ayırmamak lazım.ama o da bazen mümkün olmuyor.

L

lamazi

Ziyaretçi
daha dikkatli olmaliyiz kizlar benimkide emeklemeye calisiyor yerinde duramiyor cok yoruyor beni ama onun icin herseye deger

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
canım arkadasım. aman dıkkat et hatırlıyosan sana anlatmıstım. baran da aynı sekılde done done yataktan dusmustu. 5 aydan ıtıbaren sakın olakı yatakta yuksek bır yerde bırakma aman allah korusun. cok donuyorlar anlamıyor bıle ınsan. allah tan bısey olmamıs. cok sevındım. cok dıkkat bıtanem. kac kere basıma geldı. gozumu 1500acık tutuyom su anlarda sorma. kı sen cok dıkkatlı bı annesındır bılırım.bu kucuk yaramazların ne yapcagı bellı olmuyor.
cok gecmıs olsun. alllaha emanet olsun cocuklarımız.

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
geçmiş olsun cnm allah beterinden korusun...

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
4
aman Allah korusun dikkat et bebişe Allah beterinden korusun ya yavrum

Yukarı Alt