çokkkkk kötüyümmm :(((

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlaaaarrr senağlama adetim yarın ama ben az önce idrar testi yaptım negatiffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff senağlama çokk üzüldümm yine şokkkk oldumm senağlama erken mi yaptım olsaydı çıkarmıydı yardım edinn...ayrıca ben 22 günde bi adet görüorum bugün 21. günümdü test negatiff doğru sonuçmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu acabaaa senağlama senağlama

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.104
Bilgim yok o konuda ama hemen umitsizliğe kapılma.
Ne kadarlık evlisinki bu kadar sorun yapıp kendini üzüyosun

Gideriz_nurlu_yolu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşım bu kadar ümitsiliğe kapılma. Kaç yıllık evlisiniz ve kaç yaşındasın. Biliyorsundur psikoloji çok önemli bu dönemlerde. Kendini çocuk yapmak için odaklama ve olmuyor sendromunu da hiç girme. Arkadaşımın 2 yıl bebeği olmadı ve dr. sadece şartlanmadan dolayı olmadığını söyledi. Biraz kafalarını dağıttılar ve şimdi 4 aylık gebe.. Unutma VAKİTSİZ GÜL AÇMAZ...... Her şeyin bir zamanı vardır. Allah yardımcımız olsun.....

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşım bu kadar ümitsiliğe kapılma. Kaç yıllık evlisiniz ve kaç yaşındasın. Biliyorsundur psikoloji çok önemli bu dönemlerde. Kendini çocuk yapmak için odaklama ve olmuyor sendromunu da hiç girme. Arkadaşımın 2 yıl bebeği olmadı ve dr. sadece şartlanmadan dolayı olmadığını söyledi. Biraz kafalarını dağıttılar ve şimdi 4 aylık gebe.. Unutma VAKİTSİZ GÜL AÇMAZ...... Her şeyin bir zamanı vardır. Allah yardımcımız olsun.....
21 yasındayım 2 yıllık evliyim 8 aydır bebek istiorum cnm...evet psikoloji çok önemli ama ben aşırı stres yapıorumm kafamdan atamıorumm nasıl basarıcam bilmiorumm moralim bozukk cokk senağlama

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doktora falan gözüktünmü peki.

moralini bozma hemen:1hug: daha 1 gün var belki olmuşundur.
evet dr.a gitmiştim 5 ay önce bende bi sorun olmadığını sölemişti ama erken olduğu için eşimden tahlil fln istememişti... bekle dedi bana senağlama inşallah dediğin gibi olur cnm :a015:

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yaaa bnm gibi tek çizgiyi görüpte sonradan hamile olduğunu öğrenen yokmu yaaaaaaaa senağlama

deryam76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canim adet olana kadar umidini yitirme bi tanidigim yaklasik 10tane evde test yapmisti hepsi negatifti sonunda kanda cikmisti MEVLAM gonlune gore versin

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
canım ya dur daha bismillah 8 ay.benimki 6 yıl olacak.ama ben bile senin kadar takmıyorum.yada takmamayı öğrendim.bak canım senin için hayırlısı buymuş bu olmuş.rabbim erteliyosa bişeyi mutlaka ondada bi hayır vardır diye düşün.ben öyle yapıyorum ve rahatım herkese veren allah bizede verecek biliyorum.stres yapma hiç.sabret bak nasıl geliyor bebişin.

Yukarı Alt