• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Corana'dan dolayı devlet hastanesinde ki tüp bebek tedavileri iptal olma olasılığı varmi?

akasyaaa5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2017
596
468
Coranadan dolayi iptal olma durumu varmi? Zeynep kamil hastanesinde tedavi görüyorum telefonlardan ulaşamıyorum.

medusares

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
810
1.259
İstanbul'da yaşamıyorum fakat benim tedavi gördüğüm hastanede iğnelere başlamamış olanların ve yeni tedaviye gelmek isteyenlerin tedavileri durduruldu.

medusares

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
810
1.259
Hastane yönetimi kararı ile durduruldu ama dediğim gibi sizin tedavi gördüğünüz hastane hakkında bilgim yok 😔

Eylul41213

Minik adamım abi oluyor🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
4.090
5.503
Coranadan dolayi iptal olma durumu varmi? Zeynep kamil hastanesinde tedavi görüyorum telefonlardan ulaşamıyorum.
Hatırlıyorum da zeynepkamilde aşılama yaptırırken bir bayanın aşılaması bayram tatiline denk geliyor diye iptal etmişlerdi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.797
5.832
Devlet tedavileri keser diye düşünüyorum. Ki sağlık çalışanları tüm devletlerde mutlaka korona vakası olduğunu söylüyor. En sağlıklısı tedavilerin ertelenmesi zaten

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.797
5.832
Ay ben de neden gebelik takvimi çıkıyor tövbe estağfurullah ben hamile değilim ki nasıl kaldırıcam bunu

Yukarı Alt