coraspin kullanan arkadaşlar ya da bilgisi olanlar

iremelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar 25 haftalık hamileyim.21 temmuzda kontrole gittiğimde bebeği besleyen bi damarda çeltiklenme olduğunu söyledi dr.yani ileriki dönemlerde bebeğin beslenme geriliği olabilirmiş.bu nedenle bana balık yağı hapı ve coraspin diye bi ilaç verdi.ama coraspinin prospektüsünde"""""hekim önermedikçe hamilelerde ve emziklilerde kullanılmamalı yazıyo""""gerçi ilacı dr verdi ama yine de tedirginim açıkçası... benim gibi kullanan var mı diye merak ediyorum.dr a henüz ulaşamadım.yardımcı olursanız sevinirim...hayırlı günler herkese...

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
168
canım bende kullanıyorum..
kan pıhtılaşmasına karşın verdi doktorum banada.
bebeğe giden damarlarda tıkanıklık olduğunda Allah korusunki düşüğe veya erken doğuma sebep olabiliyor biliyorsunuz.
doktorunuz anında müdahale etmiş.tedirgin olmanıza gerek yok..

iremelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım çok teşekkür ederim rahatladım biraz..ben günde 1 tane içiyorum.haftada 5 gün boyunca...cmt pazar kullanma dedi dr.sen nasıl kullanıyosun acaba...

iipekk

Dikkat! bebek var :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım korkma onu hamılelık boyunca kullanan ınsanlar var bende kullanacagım hatta 2 ay oncesınden basladım
ıcın rahat olsun

celen35

bodruma da gittik beraber :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende hamileliğimden 1 ay önce basladım.hamilelik boyuncada hergün 1 tane almaya devam edicem.ve bundan sonraki tüm hamileliklerimde bunu kullanıcam.allah kolaylık ve şifa versin canım...

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
168
ben 2 aydır kullanıyorum canım..
her gün birtane alıyorum.

beyben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bende 20 haftalık hamileyim bugün dr bendede sol tarafta damarda direnç gördü ve coraspin 100 mg tb verdi günde 1 tane haftanın 5 günü iç dedi c.tesi pazar hariç özellikle öğlen içki akşam yattığında etkisini daha çabuk göstersin diye umarım herkez hayırlısıyla evladına kavuşur allahın izniyle kucağına alır...:emir_bebek:

prenses2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bende hamile olmadan coraspin e başladım...şimdi 11 haftalık hamileyim hala da kullanıyorum......

gamze216

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
banada verdi doktor tedirgin oldum ama daha önce iki düşük olduğu için çok korkuyorum inş allah herkese nasip etsin bebişş..hergün bir tane alıyoru

medinee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende kullanıyorum yeni basladım bende 7 haftalık hamıleyım ılk hamılelıgımde dusuk yaptım bu ıkıncı bundada kullaqnmaya basladım her hangı bsy olmaz heralde

Yukarı Alt