corekotu+bal+tarcin yeyip, zamanindan once adet olan var mi?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
kizlar ben bu ay yumurtlamaya kadar corekotu tarcin bal yedim. sabah 1 aksam 1 tatli kasigi,. ve reglim gelmesi gereken tarihten 3 gun erken geldi. yumurtladigim gunden eminim o sebeple regl olmam gereken gunu de biliyorum. cunku ovulasyion testi yapiyorum.

sadece merak ettim bunu yasayan var mi?

mavi_ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kibelecim canım valla ben ilk kez senden duydum çok ilginç
şimdi bu dediğin karışım adetmi düzenliyo yani

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
Evet sekerim aynisi banada oldu. Gectigimiz ay 3-4 gun erken oldum bende, demekki bundanmis.

mavi ay hayir canim adet falan duzenlemiyor, sadece olan su ki, yumurta cabuk gelisiyo ve erken atiliyor:)))

Borzo

Mucizemmm
Pro Üye
Emoji Skoru
5
canım bende hamile kalmadan 1 ay önce bu karışıma başladım..
diğer ay hamile olduğumu öğrendim..
yumurtaları geliştiriyor ama adet düzenlemesini bilmiyorum tatlım.

wannababy

iki cocuklu ve mutlu:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
bende 2 aydır bu karışımı kullanıyorum. bu ay çok erken yumurtladım. dolayısıyla asıl beklediğim tarihten önce geldi ama yumurtlamadan tam 14 gün sonra geldi.

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
merhaba bu karışımı ne için kullanıyorsunuz kullananlar açıklarsanız sevinirim bıde aç tok nezaman ne kadar kullanıyorsunuz

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kizlar ben bu ay yumurtlamaya kadar corekotu tarcin bal yedim. sabah 1 aksam 1 tatli kasigi,. ve reglim gelmesi gereken tarihten 3 gun erken geldi. yumurtladigim gunden eminim o sebeple regl olmam gereken gunu de biliyorum. cunku ovulasyion testi yapiyorum.

sadece merak ettim bunu yasayan var mi?
bende bu karısımı yedıgım ılk ayda 26.gunde adet oldum sanırım karısımdan dolayı oyle oldu.
yumurtayı gelıstırdıgı ıcın erkenden adet gelıyor demek kı..kaydirigubbakcemile5

wannababy

iki cocuklu ve mutlu:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
merhaba bu karışımı ne için kullanıyorsunuz kullananlar açıklarsanız sevinirim bıde aç tok nezaman ne kadar kullanıyorsunuz
daha kaliteli yumurta oluşmasını sağlamak için kullanılıyor. ben günde bir tatlı kaşığı dolusu yiyorum. genelde öğleden sonraları tok karnına alıyorum.

simeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bu karışımın ölçülerini bilen yazsın bende denemek istiyorum...

bal ?
çörekotu ?
tarçın ?

bunlardan ne kadar koycaz karışıma?

Yukarı Alt