• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Corona Günlerinde Aşk

pinklady16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
47
56
Malum bu günlerde herkes evde kaldığı için sevgilisine yada eski flörtüne sarabiliyor. Konumuz şu eleman Balkan ülkelerinden birinde bir havayolunda çalışan bir Türk. Biz taa 2017 yılında benim bu ülkelerden birinden dönerken biletimde bir problem dönmesi üzerine tanışmamız ile oldu. Ben döndükten sonra yazışmalar ve telefonla görüşmeler devam etti. Yaklaşık 1 ay sonra beni görmeye geldi arkadaş Türkiye' ye ve mesafeler vs. yüzünden bir ilişki olamadan iletişimi kopardık. Tabii sosyal medyadan filanda irtibat koptu. Taa ki geçen yaza kadar. Geçen yaz arkadaşı merak etmem sonucu yazdım. İşte nasılsın? iyi misin filan. Tabii sonra o da yazmadı bende yazmadım. Şimdi günümüze dönelim 😂Adam mart başından beri yazıyor. Havayolları o ülkedeki personelini çekince o da geçici süreliğine dönmüş. Halimi hatrımı soruyor. Hatta şu olaylar durulunca beni gelmeye görmek istediğini söyledi. Ben artık sadece arkadaş olduğumuzu belirtincede şimdilik dedi. Geçmişde olanlardan dolayı üzgün olduğunu aklının başına geldiğini beni tanımak istediğini söyledi. Ev hapsinde olduğundan dolayı kafasının karışmış olabileceğini ve mesafelerden dolayı görüşmemizin zor olacağını söyledim. Bunları taa oradayken düşündüğünü ve gönüller bir olunca mesafelerin öneminin olamayacağını söyledi. Sizce inanmalı mıyım? Exden next olur mu? 😂

Saksi_Degilim_Ben

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Eylül 2011
10.218
21.997
Hiç ex olmamış ki?
Arada bi görüşmüşsünüz o kadar.
Olabilir neden olmasın insanlar değişir. Ama geçmiş davranışları da karakter özeti gibi bişey oluyor insanda.

pinklady16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
47
56
Lütfen dalga geçiyorsan, canın sıkılıyorsa yazma. Üzülmek istemem demem sonucu kayıplara karıştı. Bı flörtü daha kaybettik 😂

RazEy

Herkes kendi içine baksın....
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013
2.677
2.135
Bişey olmaz bunla karantina vs uğraş arıyor kendine aklı başına gelmiş miş erkek ırkının aklı ne zaman başına gelmiş ki?

Yukarı Alt