• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Coronasavar

Lyanna Mormont

Sakin ol champ... evdeyim
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
6.060
17.393
Skype'tan super push up meme dekoltesi verebilecek misin, bunlar önemli. Ayrıca karantina bitince eşli olan buluşmalara katlanabilecek misin falan sana psikolojik testler yapmamız gerekecek.
Push up'a gerek yok, 95C var çok şükür :KK70: Kendiliğinden push up.
Prensipte anlaşırsak dekolte işi kolay.

Eşli buluşmalara katlanırım, eşli pişti bile oynarım.

1,72 boyum var, kilomu söylemiyorum ahfhah 10+ dövmem var ama büyük değiller.
Babam ve ailem sebebiyle hastanede büyüdüm, her türlü mesleki sıkıntıya alışığım. Gerekirse beyimle oturur saatlerce ameliyat izlerim.
Doktor önlüğü zayıf noktam :KK8:

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
7.253
35.356
Az önce görüncemler almaları gereken birkaç parça eşya için geldiler, eşim indi yanlarına. Bizde çocuklarla montları giyerek balkona çıktık, el salladık birbirimize uzaktan, çok duygusal bir sahneydi :KK43:

Oğluma montunu çıkarttıramıyorum, başında şapka öyle dolanıyor evin içinde, durum hiç iyiye gitmiyor 😅

Astoria

#EvdeKal #Geçecek
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
15.558
47.964
Push up'a gerek yok, 95C var çok şükür :KK70: Kendiliğinden push up.
Prensipte anlaşırsak dekolte işi kolay.

Eşli buluşmalara katlanırım, eşli pişti bile oynarım.

1,72 boyum var, kilomu söylemiyorum ahfhah 10+ dövmem var ama büyük değiller.
Babam ve ailem sebebiyle hastanede büyüdüm, her türlü mesleki sıkıntıya alışığım. Gerekirse beyimle oturur saatlerce ameliyat izlerim.
95C mi hey maşallah benim 75B mecburen push up. Ama çıkarınca tabi sorun oluyor ehehe.

Ayy aslında benden çok sen bu gruba uygun duruyorsun hahahah. Ben nereden düştüm anlamadım valla eşli buluşuyorlar ben resmen kel alakayım.

turuncupijama

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
12.121
48.180
He anacım biri acil hekimi zaten, adamı eve sokamaz istese de. 😂
Niyeti bozmuş.
Adamı eve sokmayı bırak, hastanede yaşarım diyor.
Doktor önlüklü fantezi de tamam.
🤣

GangstaWalk

Baktın olmuyor, bakmayacaksın.
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Mart 2016
14.938
59.541
Az önce görüncemler almaları gereken birkaç parça eşya için geldiler, eşim indi yanlarına. Bizde çocuklarla montları giyerek balkona çıktık, el salladık birbirimize uzaktan, çok duygusal bir sahneydi :KK43:

Oğluma montunu çıkarttıramıyorum, başında şapka öyle dolanıyor evin içinde, durum hiç iyiye gitmiyor 😅
O kadar kasmayın yav, elleri iyi yıkayın, dışarı kıyafetlerini çıkarıp havalandırın tamamdır. Kalabalık ortama girmiyorsunuz zaten mümkün olduğunca, fazla evham stres de bozuyor bağışıklığı kuzu yapmayın.

Yukarı Alt