Covid-19 Nedeniyle Ayrılıyoruz

Kirlangiic_cigligii

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
92
14
26
Eşimle ikimiz de öğretmeniz. Uzaktan eğitim uzatıldığı için 1 ay evde kalmamız gerekiyor. Bu durumdan öğretmenler çok memnun sanan varsa yanlış düşünüyor. Eşim bana ailemin yanına gidicem ben bekarken öyle alıştım tatillerde gitmeye dedi. Sen de uçağa bin annenin yanına git dedi. Arabayla gitmeye maddi durumumuz elverişli değil. Buradan git gel 2 kere 4 bine yakın para yapiyor.

Eşim benim sağlığımı düşünmüyor. Orada da evde oturacak burada da ve bunun bir tatil değil mecburiyet olduğunu görmüyor. Evli olduğunu artık eşiyle kalması gerektiğini görmüyor.
Araba borcu ödüyorum ben o borcu ödemek istemiyorum çocuğumuz olmasını erteledik bu araba yüzünden. Arabayı sat diyorum ben o arabayla memlekete gidicem diyor. Tek derdi ailesi. Gidicem dedi ve evden çıktığı an arabam çalındı diye şikayet edeceğim beni terk eden adamla da evli kalmayacağım. Beni gitmeye zorladı ve hırpaladı ayrıca.

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
31.609
65.146
33
Eşimle ikimiz de öğretmeniz. Uzaktan eğitim uzatıldığı için 1 ay evde kalmamız gerekiyor. Bu durumdan öğretmenler çok memnun sanan varsa yanlış düşünüyor. Eşim bana ailemin yanına gidicem ben bekarken öyle alıştım tatillerde gitmeye dedi. Sen de uçağa bin annenin yanına git dedi. Arabayla gitmeye maddi durumumuz elverişli değil. Buradan git gel 2 kere 4 bine yakın para yapiyor.

Eşim benim sağlığımı düşünmüyor. Orada da evde oturacak burada da ve bunun bir tatil değil mecburiyet olduğunu görmüyor. Evli olduğunu artık eşiyle kalması gerektiğini görmüyor.
Araba borcu ödüyorum ben o borcu ödemek istemiyorum çocuğumuz olmasını erteledik bu araba yüzünden. Arabayı sat diyorum ben o arabayla memlekete gidicem diyor. Tek derdi ailesi. Gidicem dedi ve evden çıktığı an arabam çalındı diye şikayet edeceğim beni terk eden adamla da evli kalmayacağım. Beni gitmeye zorladı ve hırpaladı ayrıca.
covıdın sucu yok en buyuk vırus esınız
mahkemeler tatılden cıksın ona hayatının hedıyesını verın omur boyu anasının evınde yasasın

boyle adamlarla nasıl cocuk yapmayı ıstıyorsunuz sızlerı de anlamıyorum
rengı bellı ne oldugu bellı cok memnunmussunuz esınızden gıbı bırde soyunu cogaltmak ıstıyorsunuz
adam ıyıkı arabayı satmamıs hamıle olsaydınız ne olacaktı ? azcık mantık lutfen ya

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
4.589
7.040
Öğretmenlik mesleği ile ne alakası var yaşadığınız sorunun.
Fakribalar kapalı hanımefendi insanlar evlerinde.
O zaman fabrikada işci kocası bı hanımda konu açarken yazsın iş i eşleri çok memnun sanan varsa varsa yanılıyor diye.

Sorun eşiniz adam değil adamliktan 1 Gr bile nasibini almamış.
Böyle bi sorumsuzluk, erkek müsvetteliği, aşağılık bı durum olur mu???
Esini evde bırak git ailenin yanına.

Siz bu adamdan en kısa sürede bebeğiniz olmadan ayrılın.
Bu tarz erkekler kadınlara maddi olarak sırtını dayamak için evleniyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
2.905
4.621

Ya inanin o kadar uzuldum ki mesajiniza.. sizin icin ayri uzuldum boyle bir insanla ömür gecirmeye niyet etmissiniz. Toplum icin ayri uzuldum. Insanlara bunun bir tatil olmadigini, evden cikmanin, yola cikmanin, hatta pislik yuvasi ucakla seyahet etmenin, aile yanina gitmenin onlara virus bulastirmak pahasina.. dogru olmadigini anlatmaya calisiyoruz.. ki bu adam egitimci, ogretmen.. bilinc sifir.

dunya seyahat eden insanlar yuzunden bu halde.

Toplum sagligi hakkinda bilinc sifir. Aile hukuku es hakki hukuku konusunda bilinc sifir.

iste bosa demiyor atalar. Egitim cahilligi alir eseklik baki kalir.

yazik ya..

su “bazi” tatile doyamayan ogretmenlere ifrit oluyorum. bu zorunlu arayi tatil sananlara da. Demediniz mi mesele bu iste artik “bekar” degilsin.

kolayca soylemem insanlara ama cocuk olmadan bosanin. Yoksa cocukla bosanacaksiniz eninde sonunda.

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.471
4.651
31
Benim koca da ailecidir ama seninki nirvana yapmış be güzelim çekilir mi böyle? Kaç yıllık evlisiniz?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 71 gün kaldı.

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
2.905
4.621
Öğretmenlik mesleği ile ne alakası var yaşadığınız sorunun.
Fakribalar kapalı hanımefendi insanlar evlerinde.
O zaman fabrikada işci kocası bı hanımda konu açarken yazsın iş i eşleri çok memnun sanan varsa varsa yanılıyor diye.

Sorun eşiniz adam değil adamliktan 1 Gr bile nasibini almamış.
Böyle bi sorumsuzluk, erkek müsvetteliği, aşağılık bı durum olur mu???
Esini evde bırak git ailenin yanına.

Siz bu adamdan en kısa sürede bebeğiniz olmadan ayrılın.
Bu tarz erkekler kadınlara maddi olarak sırtını dayamak için evleniyor.
Siz hangi ülkede yasiyorsunuz? Fabrikalar tika basa dolu tam gaz calisiyorlar. Binlerce isci ayni yemekhanede yemek yiyip, sayisi bir elin parmaklari kadar olan tuvaletleri kullaniyorlar. Kimse de evinde oturamiyor. Herkes ekmek kazanmak icin cikmak zorunda.

etrafinizda bir iki fabrika inisiyatif kullanip kapattiysa, bir iki arkadasiniz evde kalabildiyse turkiye geneli boyle sanmayin.

haberiniz yok herhalde insanlar gunlerdir sokaga cikma yasagi talep ediyor.

hangi kapitalist sistem uyesi hukumet yasaklamadan kendi istegiyle fabrikayi kapatir? Hepsi para kazanma derdinde suan.

konu sahibinin ogretmen oldugunu belirtmesi gayet yerinde. belli ki yaz tatilinde de ayni seyi yasatiyor kadina.

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
4.589
7.040
Siz hangi ülkede yasiyorsunuz? Fabrikalar tika basa dolu tam gaz calisiyorlar. Binlerce isci ayni yemekhanede yemek yiyip, sayisi bir elin parmaklari kadar olan tuvaletleri kullaniyorlar. Kimse de evinde oturamiyor. Herkes ekmek kazanmak icin cikmak zorunda.

etrafinizda bir iki fabrika inisiyatif kullanip kapattiysa, bir iki arkadasiniz evde kalabildiyse turkiye geneli boyle sanmayin.

haberiniz yok herhalde insanlar gunlerdir sokaga cikma yasagi talep ediyor.

hangi kapitalist sistem uyesi hukumet yasaklamadan kendi istegiyle fabrikayi kapatir? Hepsi para kazanma derdinde suan.

konu sahibinin ogretmen oldugunu belirtmesi gayet yerinde. belli ki yaz tatilinde de ayni seyi yasatiyor kadina.
Hayırdır şampiyon ne oldu!!! yorumumu yazarken sana mı sorucam.
Konu da mesleğin hiç bir alakasi yok.
İsterse temizlikçi, isterse mühendis, ister esnaf olsun meslekle eşinin yaptığı adamsızlığın hiç bir alakası yok.
Ayrıca yorumuma da duyar kasma çok kasacaksan da konu aç aralarda kaybolma.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

behna_xwes

Yeniden Başlamalı =)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
3.936
1.732
Çok şaşırdım! Biz de ailelerimizden uzaktayız ve evden kıpırdamıyoruz. Eşim teklif etti sizinkilere gidelim diye ama annem koah hastası, yolda virüs taşıyıp annemi riske atamam dedim. Her gün görüntülü konuşuyoruz, dua ediyoruz, kendimizi başkalarından başkalarını kendimizden korumaya çalışıyoruz bitti gitti, daha yapacak bişey yok. Tatilde değiliz, olağan üstü bir durumun içindeyiz. Eşiniz ne kadar bencil ve duyarsız bir adam! Bırakın def olsun gitsin, siz evinizden çıkmayın.

_Gulnihal_

Kemal Sunal Hayranı
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
7.942
22.475
Konu sahibi seni hatırladım anlattıkların doğruysa ilk defa sana hak verdim yoksa ciksss.

Yukarı Alt