• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Covid-19 Nedeniyle Ayrılıyoruz

Kirlangiic_cigligii

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
92
14
İnanın o kadar soğudum ki ondan eskiden o olmadan yaşayamam diyordum şimdi o olmasa daha güzel yaşarım diyorum. Keşke köyünden bir kız bulsaymış nerden beni bulmuş her şeyden anlıyormuşum salak birini bulsaymış keşke

minikcekirge

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
499
504
Eşimle ikimiz de öğretmeniz. Uzaktan eğitim uzatıldığı için 1 ay evde kalmamız gerekiyor. Bu durumdan öğretmenler çok memnun sanan varsa yanlış düşünüyor. Eşim bana ailemin yanına gidicem ben bekarken öyle alıştım tatillerde gitmeye dedi. Sen de uçağa bin annenin yanına git dedi. Arabayla gitmeye maddi durumumuz elverişli değil. Buradan git gel 2 kere 4 bine yakın para yapiyor.

Eşim benim sağlığımı düşünmüyor. Orada da evde oturacak burada da ve bunun bir tatil değil mecburiyet olduğunu görmüyor. Evli olduğunu artık eşiyle kalması gerektiğini görmüyor.
Araba borcu ödüyorum ben o borcu ödemek istemiyorum çocuğumuz olmasını erteledik bu araba yüzünden. Arabayı sat diyorum ben o arabayla memlekete gidicem diyor. Tek derdi ailesi. Gidicem dedi ve evden çıktığı an arabam çalındı diye şikayet edeceğim beni terk eden adamla da evli kalmayacağım. Beni gitmeye zorladı ve hırpaladı ayrıca.
Okumakla adam olunmuyormuş bir kere daha gördük 🙄 Canım bence şikayet et boşanma dilekçesine de yaz .
Ben kocayı kovdum evden 1ay gelmek yasak sabah sinirlendirdi 😡😡😡
off off evlendiğini idrak edemeyen adamların hepsini dövmek istiyorum çok öfkeliyim çokkk

TeAmoIG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
1.538
2.797
Öğretmenlik mesleği ile ne alakası var yaşadığınız sorunun.
Fakribalar kapalı hanımefendi insanlar evlerinde.
O zaman fabrikada işci kocası bı hanımda konu açarken yazsın iş i eşleri çok memnun sanan varsa varsa yanılıyor diye.

Sorun eşiniz adam değil adamliktan 1 Gr bile nasibini almamış.
Böyle bi sorumsuzluk, erkek müsvetteliği, aşağılık bı durum olur mu???
Esini evde bırak git ailenin yanına.

Siz bu adamdan en kısa sürede bebeğiniz olmadan ayrılın.
Bu tarz erkekler kadınlara maddi olarak sırtını dayamak için evleniyor.
Fabrikalar kapalı mı ? 😁 Hangi ülke burası.. Türkiyede kapalı değil değil valla.. Özel sektör tam gaz devam ediyor Türkiye de.. 😒😒

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
4.357
6.639
Fabrikalar kapalı mı ? 😁 Hangi ülke burası.. Türkiyede kapalı değil değil valla.. Özel sektör tam gaz devam ediyor Türkiye de.. 😒😒
Bı kaç fabrika biliyorum çorlu da, İstanbul'da.
Demek ki ülken çok kötü bı ülke değilmiş.
Hangi ülkeymiş burası Türkiyeymiş.

Ayrıca eşimin is yeride izin veriyor.
Masalardan da kesinti olmayacak.

Nedir yani Türkiye tu kaka mı...
Siz ülkeye değilde izin vermeyen kurumları eleştirin bence.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 136 gün kaldı.

Bir hafta içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin vücudunu komple kaplamış olacak. Lanugo aslında bebeğinizin baş, boyun ve yüz çevresinde, vücudunun diğer bölgelerine göre oldukca yoğundur. Hamilelik hormonları, dolaşım sisteminizi ve metobolizmanızı hızlandırdığı için saçlarınız ve tırnaklarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Bebeğinizin meme uçları meme bezlerinde görülmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

TeAmoIG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
1.538
2.797
Bı kaç fabrika biliyorum çorlu da, İstanbul'da.
Demek ki ülken çok kötü bı ülke değilmiş.
Hangi ülkeymiş burası Türkiyeymiş.

Ayrıca eşimin is yeride izin veriyor.
Masalardan da kesinti olmayacak.

Nedir yani Türkiye tu kaka mı...
Siz ülkeye değilde izin vermeyen kurumları eleştirin bence.
Heyy Allah'ım ya.. Okuduğunuzu iyi anlayın bence.. Ben ülkeye mi laf yaptm ? Hangi ülke bu Türkiye'de böyle değil dedim ben.. Bu "Türkiye tüüü kaka.ay ne biçim ülke özel sektöre bile izin vermiyorlaaarrrrr" demek değil.. Sizin eşiniz izinli bizim eşimiz çalışıyor.. Etrafımda özel sektörde çalışan herkes çalışıyor vee herkes diken üzerinde.. Patronlarına lafım zaten.. Birde ohali.dört gözle beklediğimiz için çıkartmayanlara.. Anladınız umarım..

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
31.339
64.163
Konularınızı okuyunca hatırladım sizi kocanıza birşey demek istemedim nedense pek çekilir biri değilsiniz
cok merak ettım bır arkadas daha yazmıs esın senden kacıyor dıye
bakayım eskı konulara

edıt: eskı konulara bakar bakmaz hatırladım
evet bencede esı aynı evde uzun sure bır arada kalamayacaklarını dusunerek kacıyor

Yukarı Alt