Covid-19 Nedeniyle Ayrılıyoruz

Kirlangiic_cigligii

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
92
14
26
ben eski konularinizi hatirliyorum, eve 10000 girerken gecinemiyoruz dediniz diye baya bir tepki almistiniz ama aslinda 7000 lira krediniz vardi ve cogu da esinizin ise servisle gidiyorken aldigi luks arabanin kredisiydi ve siz bu durumdan asiri bunalmaniza ragmen esinize durumu acamiyordunuz zaten satmaya niyeti yokmus sanirim. Ayrilin ayrilmayin diyemem ama insallah hakkinizi alirsiniz gercekten ben sizi hakli buldum.
Yeni konu açtım
 


Mavi123434

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
62
100
İkinizin de evde kalması daha güvenli. Maddi zarardan çok daha önemli bir tehlike var; anne ve babalarınızı riske atıyorsunuz. Allah korusun ya yolda size bulaşan virüs ailenize bulaşırsa...

Ne diye evleniyor bu adamlar anlamıyorum. Madem ailenden ayrı kalamıyorsun evlenme. Neden elin kızına bela oluyorsun??
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayınbelleza

Sevgi güzelleştirir💕
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
3.455
5.893
Öğretmen bir de aydın kişi olacak. Salgını tatil bilmiş gidip anne babasını riske atacak. Sizi de uçakla gönderip hem sizi hem ailenizi ayrıca riske sokacak. Üstüne bir de konuşarak çözemeyip hırpalamış yazık ya.
 

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
4.589
7.043
Heyy Allah'ım ya.. Okuduğunuzu iyi anlayın bence.. Ben ülkeye mi laf yaptm ? Hangi ülke bu Türkiye'de böyle değil dedim ben.. Bu "Türkiye tüüü kaka.ay ne biçim ülke özel sektöre bile izin vermiyorlaaarrrrr" demek değil.. Sizin eşiniz izinli bizim eşimiz çalışıyor.. Etrafımda özel sektörde çalışan herkes çalışıyor vee herkes diken üzerinde.. Patronlarına lafım zaten.. Birde ohali.dört gözle beklediğimiz için çıkartmayanlara.. Anladınız umarım..
Sen anla önce yazdığını benim için o kısımda çok önemli, sonra ben anlarım.
O zaman ülke ismi geçirme sektörü eleştir olur mu????
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt