Covid oldum peki eşim ne yaptı?

Nickno123

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
63
159
35
Belkide size o bulaştırdı nereden biliyor ki? Belirtisiz atlatmış olamaz mı? Çok üzüldüm durumunuza. Geçmiş olsun

Scener

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
4.094
7.503
Esin merhametsizmis. Boyleleri kendinden baskasini sevmez. Seninlw de onun arkasini topla diye evlenmis

manderley

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2013
401
1.099
Asla elini sürmezmiş o sürdükçe ben hep onun iş yapmasını beklemiş yan gelip yatmışım kocaya hizmet etmeyeceksem niye evlenmişim o kadar tartıştım ki bu konuyu usandım yoruldum
Evliliği sadece kocaya hizmet olarak gören öküzden koca filan olmaz. Kocam dediğin adamda empati, merhamet, vicdan sıfır.

1sadekahve

🦋
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
6.760
13.839
Temaslı olduğu için onunda evde karantinada olması lazım. Ceza yiyip gelince aklı başına gelir merak etmeyin.
Ceza meza yok ya kac kisiyi sikayet ettim. Gelip bakmiyorlar covidliler ne yapiyor diye bir komsuda varmis evini tamir ettiriyordu evde diye ilac getirenler gelince fark ettik. Veballeri cikar insallah

Moonnie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
128
Eş seçimi cidden çok önemli. Hastalıkta, sağlıkta beraber olacağız diye söz veriyoruz. Boşuna değil bu. Ben hastalandığımda gündüz hastaneye gidelim diye tutturdu. Sırf sigorta yok masraf olmasın diye gitmemiştim. Gecenin 2'sinde kötüleşince beraber gittik. Serum yedim geldim. 4'te vardık eve hiç de lafını etmedi. Sen şöylesin böylesin de demedi. Allah'tan şanslıymışım bu konuda. Sizin eşinizi okuyunca ben bile daraldım. Allah yardımcınız olsun, sabır versin. İyileşirsiniz inşallah. Ayaklanınca ilk işiniz bu adamla yollarınızı ayırmak olsun. Seven insan bu şekilde davranmaz. Bizi erkekler bazen robot sanıyor herhalde. Bir yer toplanmayınca lafını ediyorlar. Biz de insanız ya hasta da olabiliriz. Böyle mızmız herifler hiç çekilmez, kusura bakmayın.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :60 Kg. Şimdiki Kilom :60 Kg.

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
9.043
14.400
Merhaba hanımlar bir kaç gündür baş ağrısı halsizlik vardı üzerimde kemiklerim ağrıyordu eşime dedim ben kendimi iyi hissetmiyorum test yaptıralım hah birde onu çıkartma şimdi başıma ağzını hayır aç bi hayır konuşmuyorsun bi ton laf etti dün akşam yine kendimi kötü hissettim iyi bari gidelimde yaptır şu zıkkımı dedi gittik sen git yaptır ben hastaneye girmem bana da bulaşır dedi ne biçim bi insansın kendini düşünüyorsun dedim tartıştık neyse gittim verdim testi sabah mesaj geldi pozitifim :KK43:
Ben pozitifim der demez açtı ağzını yumdu gözünü orda burda geziyormuşum sürtüyormuşum kapmışım virüsü oysaki market dışında hiç biryere gitmedim dikkat de ediyorum nerden nasıl kaptım inanın bende bilmiyorum.Akılsız fikirsiz bi virüsün eksikti başıma şimdi iyice hasta moduna sokar kendini İki üç gündür halsizim tabağını bile toplamadı masadan dün akşam bide gelmiş topla şu mutfağı bıktım senin dağınıklığından diyor hastayım zaten halim yok insan olan bunu yapmaz azıcık vicdanlı ol hiç mi merhamet yok sende dedim bilerek hasta numarası yapıyormuşum o iş yapsın diye Allahım çıldırıcam artık ya bi insan karısı için endişelenmez mi üzülmez mi adamda bi gram üzülme yok çekti kapıyı çıktı evden
Siz bir insanla evli olduğunuza emin misiniz?

miyavmeyov

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
31
29
YA KIZIM DAHA ÖNCE DE DÖVÜYOR DİYE KONU AÇMIŞSIN ŞİMDİ DE BU, BURAYA YAZIP OFLAYACAĞINA İCRAATA GEÇİP BOŞASANA ARTIK ŞU ADAMI???? SENİ EVE KİTLİYOR ODAYA KAPATIYOR BU NE YA?? EVDEKİ EŞYALARI DA SEN ALMIŞSIN, ÇALIŞIYORMUŞSUN. EV SENİN ÜZERİNE Mİ PEKİ? DERHAL BOŞAN BU ADAMDAN POLİS ÇAĞIR. BURAYA YAZMAYI BIRAK ARTIK. TAVSİYELERİ Bİ DİNLE!!!!! İNSANLAR BİLİYOR DA KONUŞUYOR HERHALDE!!!

ARKANDAN BOŞANDIN DİYE LAF EDECEK OLAN BABAN DA *** YESİN AFEDERSİN. SEN KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKIP ANNENİ KORUMAYA ÇALIŞ SADECE.

Katipyarisi

Beni sevmeyin.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
6.334
20.472
31
YA KIZIM DAHA ÖNCE DE DÖVÜYOR DİYE KONU AÇMIŞSIN ŞİMDİ DE BU, BURAYA YAZIP OFLAYACAĞINA İCRAATA GEÇİP BOŞASANA ARTIK ŞU ADAMI???? SENİ EVE KİTLİYOR ODAYA KAPATIYOR BU NE YA?? EVDEKİ EŞYALARI DA SEN ALMIŞSIN, ÇALIŞIYORMUŞSUN. EV SENİN ÜZERİNE Mİ PEKİ? DERHAL BOŞAN BU ADAMDAN POLİS ÇAĞIR. BURAYA YAZMAYI BIRAK ARTIK. TAVSİYELERİ Bİ DİNLE!!!!! İNSANLAR BİLİYOR DA KONUŞUYOR HERHALDE!!!

ARKANDAN BOŞANDIN DİYE LAF EDECEK OLAN BABAN DA *** YESİN AFEDERSİN. SEN KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKIP ANNENİ KORUMAYA ÇALIŞ SADECE.
Aboooooo.

N Nazille0 bu herifin nesini boşamıyorsunuz?

Esraa23

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
100
41
26
Merhaba hanımlar bir kaç gündür baş ağrısı halsizlik vardı üzerimde kemiklerim ağrıyordu eşime dedim ben kendimi iyi hissetmiyorum test yaptıralım hah birde onu çıkartma şimdi başıma ağzını hayır aç bi hayır konuşmuyorsun bi ton laf etti dün akşam yine kendimi kötü hissettim iyi bari gidelimde yaptır şu zıkkımı dedi gittik sen git yaptır ben hastaneye girmem bana da bulaşır dedi ne biçim bi insansın kendini düşünüyorsun dedim tartıştık neyse gittim verdim testi sabah mesaj geldi pozitifim :KK43:
Ben pozitifim der demez açtı ağzını yumdu gözünü orda burda geziyormuşum sürtüyormuşum kapmışım virüsü oysaki market dışında hiç biryere gitmedim dikkat de ediyorum nerden nasıl kaptım inanın bende bilmiyorum.Akılsız fikirsiz bi virüsün eksikti başıma şimdi iyice hasta moduna sokar kendini İki üç gündür halsizim tabağını bile toplamadı masadan dün akşam bide gelmiş topla şu mutfağı bıktım senin dağınıklığından diyor hastayım zaten halim yok insan olan bunu yapmaz azıcık vicdanlı ol hiç mi merhamet yok sende dedim bilerek hasta numarası yapıyormuşum o iş yapsın diye Allahım çıldırıcam artık ya bi insan karısı için endişelenmez mi üzülmez mi adamda bi gram üzülme yok çekti kapıyı çıktı evden
Üzülme canım geçiyor boş ver sen takma onu bende geçirdim insan üzülünce daha kötü oluyor allah şifa versin 🌹🤗

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
10.641
39.442
Bak gülüm. Tamam annen baban öküz sürüsü sana hic sevgi göstermedi. Ve maalesef buna benzer baska bir sevgisiz öküzle evlilik yapmissin. Senin bunlara mecbur olmadigini biliyorsun degil mi? Ilk önce kendini bir sevmeye gayret et. Bu adamdan sana hicbirsey olmaz. Oda sana siddet gösteriyor ailen gibi. Kac kendini kurtar artik. Cok gecmis olsun

Umutumut82

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
10.857
17.128
Eşiniz tam bir mahlukat .eğer gram sevgisi olsaydi ve sizi kaybetmekten korksaydi bunlari yapmazdi. Benim eşimde üniversiteye kadar ayakkabılarini bağlayan ,gömleklerini düğmelerini ilikleyen bir anneyle büyümüş. İlk evlendigimizde gerekli konusmalari yaptim.sonuçta insan olan anlar. Muhfak işleri bana aittir hiç girmez ama koltuklari ceker camlari siler yerleri siler süpürür yardimci olur. Heleki simdi ara ara cok rahatsizlaniyorum o zamanlarda üstümü bile giydirdigi oluyor. Hee yemek yapamaz ama yemek alır önüme getirir. yapmazsada kendi bilir kapıyı gösteririm. Kötü günümde yaninda olmayan kocaya ihtiyacım yok