Covid oldum peki eşim ne yaptı?

AngelicaPickles

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
5.803
7.398
Çok samimi söylüyorum ben olsam gece o uyurken yüzüne tükürüğümü filan sürüp korona bulaştırırdım adama. Görsün insanı ne kadar halsiz bıraktığını bu hastalığın. Sonrada karantinaya girecek yerim yok diyip KYK yurduna giderdim pılımı pırtımı toplayıp bir başına kalsın evde hasta hasta.

derinberrak

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
84
214
36
Yazık yazık dünyaya bir kere geliyoruz.Katlanmak zorunda kaldığın kocan bir hayvan.Kocan hasta olursa bir bardak su bile verme.Aile desteğin yok sanırım,çalışıyorsan ,paran varsa boşa gitsin.Ailen destek olmasa da boşan.Çekilecek gibi değil

zathara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
2.334
5.794
Yahu el olsa üzülür,destek olmaya çalışır..arkadaşımın yan komşusu yakalandı bu illete market alışverişini yaptılar,yemek yapıp kapısına koydular,halsizlik var zaten uğraşmasın diye ... sizin eş nasıl bir mahlukat ki böyle davranmış...ama siz de de suç var çok susmuşsunuz.. dayağa sus ,hakarete sus sonra tepene çıkar tabi

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
2.959
4.276
Merhaba hanımlar bir kaç gündür baş ağrısı halsizlik vardı üzerimde kemiklerim ağrıyordu eşime dedim ben kendimi iyi hissetmiyorum test yaptıralım hah birde onu çıkartma şimdi başıma ağzını hayır aç bi hayır konuşmuyorsun bi ton laf etti dün akşam yine kendimi kötü hissettim iyi bari gidelimde yaptır şu zıkkımı dedi gittik sen git yaptır ben hastaneye girmem bana da bulaşır dedi ne biçim bi insansın kendini düşünüyorsun dedim tartıştık neyse gittim verdim testi sabah mesaj geldi pozitifim :KK43:
Ben pozitifim der demez açtı ağzını yumdu gözünü orda burda geziyormuşum sürtüyormuşum kapmışım virüsü oysaki market dışında hiç biryere gitmedim dikkat de ediyorum nerden nasıl kaptım inanın bende bilmiyorum.Akılsız fikirsiz bi virüsün eksikti başıma şimdi iyice hasta moduna sokar kendini İki üç gündür halsizim tabağını bile toplamadı masadan dün akşam bide gelmiş topla şu mutfağı bıktım senin dağınıklığından diyor hastayım zaten halim yok insan olan bunu yapmaz azıcık vicdanlı ol hiç mi merhamet yok sende dedim bilerek hasta numarası yapıyormuşum o iş yapsın diye Allahım çıldırıcam artık ya bi insan karısı için endişelenmez mi üzülmez mi adamda bi gram üzülme yok çekti kapıyı çıktı evden
İnsan karısı için üzülür. İnsan üzülür. İnsan.

Cokelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
926
1.640
Çocuğunuz yoksa ( yani bakım için birisine ihtiyacınız yoksa ) aileniz desteklesin ya da desteklemesin boşanıp rahatça yaşarsınız . Sadece ev kirası biraz zorlar sizi.

Yabanelma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
10.366
56.954
Çocuğunuz yoksa ( yani bakım için birisine ihtiyacınız yoksa ) aileniz desteklesin ya da desteklemesin boşanıp rahatça yaşarsınız . Sadece ev kirası biraz zorlar sizi.
Kendi kazandiği parayi imkanı ölçüsünde istediği gibi harcar en azından. Çalıştığı hâlde eşinin kendisine uygun gördüğü ayı 300-400 TL geçirmek zorunda kalmaz.

Bir bot için eşinden türlü laflar işitmez.

Araba almışlar ama zannetmiyorum ki eşi izin versin de kullabilsin.

Evde hiçbirseye elini sürmedigi gibi sürekli onu yap bu yap diye direktif veren kimse olmaz başında.

Ve tabi şiddet, onda bile sen kadın ol alttan al ben seni dönmek istemiyorum diyen bir zihniyet var ortada.

Yine de ayrılmıyor ve ayrılmayacak çok belli yorumlarından, hasta olunca böyle eşten insanlık beklemesin boş yere.

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
17.581
88.457
36
Kendi kazandiği parayi imkanı ölçüsünde istediği gibi harcar en azından. Çalıştığı hâlde eşinin kendisine uygun gördüğü ayı 300-400 TL geçirmek zorunda kalmaz.

Bir bot için eşinden türlü laflar işitmez.

Araba almışlar ama zannetmiyorum ki eşi izin versin de kullabilsin.

Evde hiçbirseye elini sürmedigi gibi sürekli onu yap bu yap diye direktif veren kimse olmaz başında.

Ve tabi şiddet, onda bile sen kadın ol alttan al ben seni dönmek istemiyorum diyen bir zihniyet var ortada.

Yine de ayrılmıyor ve ayrılmayacak çok belli yorumlarından, hasta olunca böyle eşten insanlık beklemesin boş yere.
Bende tam sımdı Bosanmayı dusunmuyor musun diye sordum baktım bahsi gecmemıs hıc. Yorumu okuyunca ok dedim. Cevabı aldım.

Black93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
1.612
1.844
27
Merhaba hanımlar bir kaç gündür baş ağrısı halsizlik vardı üzerimde kemiklerim ağrıyordu eşime dedim ben kendimi iyi hissetmiyorum test yaptıralım hah birde onu çıkartma şimdi başıma ağzını hayır aç bi hayır konuşmuyorsun bi ton laf etti dün akşam yine kendimi kötü hissettim iyi bari gidelimde yaptır şu zıkkımı dedi gittik sen git yaptır ben hastaneye girmem bana da bulaşır dedi ne biçim bi insansın kendini düşünüyorsun dedim tartıştık neyse gittim verdim testi sabah mesaj geldi pozitifim :KK43:
Ben pozitifim der demez açtı ağzını yumdu gözünü orda burda geziyormuşum sürtüyormuşum kapmışım virüsü oysaki market dışında hiç biryere gitmedim dikkat de ediyorum nerden nasıl kaptım inanın bende bilmiyorum.Akılsız fikirsiz bi virüsün eksikti başıma şimdi iyice hasta moduna sokar kendini İki üç gündür halsizim tabağını bile toplamadı masadan dün akşam bide gelmiş topla şu mutfağı bıktım senin dağınıklığından diyor hastayım zaten halim yok insan olan bunu yapmaz azıcık vicdanlı ol hiç mi merhamet yok sende dedim bilerek hasta numarası yapıyormuşum o iş yapsın diye Allahım çıldırıcam artık ya bi insan karısı için endişelenmez mi üzülmez mi adamda bi gram üzülme yok çekti kapıyı çıktı evden
Çok geçmiş olsun :KK43: kendinize iyi bakın.. Eşinizle de konuşun benim için endişeleniyor musun diye.. Çok ayıp yaa.. Çok üzüldüm.. Ne diyebilirim ki.. Belki de eşiniz geçirdi belirti vermeden size o bulaştırdı..

Deltavealfa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
649
733
30
Bu konuyu takipteyimm .ayri bir konu acmayacagim
Cok agir bir ameliyat gecirdim. Direkten dondum diyebilirim
Ve esim ameliyat disinda bir gece bile benimle kalmadi ameliyat bittikten sonra bile birkac saat sonra cikti arkaaslariyla gezdi. Ve bana aylardir ailem bakiyor. Ariyor soruyo maddi olarak ihtiyacin varmi diyor. Istedium zaman gonderiyor. Yani evime gitsem bakar. Ama ailemin evine gelmek istemedigi icin gelmedi. Annem bebek gibi bakiyor. Esim merhametsiz. Ben bu durumda ayaga kalkr kalkmaz bosanmayi dusunuyorum. Ben olsam ölecegimi biksem yine ona bakar birakmazdim.bu arada evime gitmeiyisim esim cakisiyor orda duramazdim. Her turku yanimda olmadi ve kararim kesin. Sizde dusunun o hasta olsaydi siz ona ne yapardiniz. Bu cok saglam gerekce.ben bosanacagim
Aynen öyle yni aktif bakımdan anlamazsa da insan bir üzülür evde oturup vicdan yapar, yardımcı kadın ayarlar parasıyla, ev işinden hadi anlamıyor yemekten vs diyelim, bunlar koca değil düşman sanki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kizgin cicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
401
1.471
Aynen öyle yni aktif bakımdan anlamazsa da insan bir üzülür evde oturup vicdan yapar, yardımcı kadın ayarlar parasıyla, ev işinden hadi anlamıyor yemekten vs diyelim, bunlar koca değil düşman sanki
Aynen oyle. Daha oturup dusunsede vicdaninida yirtsa benden pes. Kotu gunumde yanimda olmamis iyi gunumde ne yapayim
Kendi hasta olsa ben ona aynisini yapsam yedi duvele rezil ederdi ailesiyle.rezil insanlar allah buyuk bugun bana yarin ona.hastalik insanlar icin.hak getire

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
17.581
88.457
36
Kader motifinde babası gibi bir adam seçmiş, oldurmaya çalışıyormuş 🤷
Olmayacağını genclıgı gıdıp, "omrumu zerre sevilmeden saygı gormeden leş bir adam ugruna harcadım, bana da yazıklar olsun" dedıgınde anlayacak ama genclık falan hep gıtmıs olacak.

Babalarımız kader ama, kocalarımızı bız seçiyoruz.. kader diyip kadere sucup atıp kendimizi kandırmayalım.
Sen cok guzel yazmıssın yukarıda, bize gitmek dusuyor bu konudan bu durumda 😂