Covid oldum peki eşim ne yaptı?

lemniskat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
318
511
31
Vermiyormuş demek ki sanki ben bilerek isteyerek pozitif olmuşum gibi insan zaten psikolojik olarak çöküyor bi güç bi destek bi sevgi sözcüğü beklerken bide hakaret yiyorum
Hepmi böyleydi eşiniz size karşı? Yoksa hastalık gözünü çok korkuttuda o yüzdenmi insanlıktan çıktı acaba? Çok ilginç yaa insan korkar ya eşime bişey olursa diye

BugsBunnyyy

Bile bile lades...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
388
392
Hepmi böyleydi eşiniz size karşı? Yoksa hastalık gözünü çok korkuttuda o yüzdenmi insanlıktan çıktı acaba? Çok ilginç yaa insan korkar ya eşime bişey olursa diye
Bende de var aynısından ben kovit oldum senin yüzünden bende öleceğim diye kendini yırttı.😁
Bunlar hep böyle maalesef benim odundan biliyorum.☹️

BugsBunnyyy

Bile bile lades...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
388
392
Arkadaşlar fikri olan yazabilir mi sizce bu covid ilaçları adet gecikmesi yapar mı ? Dört gün gecikti normalde hep düzenli olurdum
Evet kuzum benimde adetim gecikti galiba gecikme yapıyor bende 25 gün oldu kullanali ilaçları bu ay edet olmadım

olympiass

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
1.172
1.441
Konh sahıbı nasıl gecti haatalıgınız.iyileştiniz mi.negatif oldunuz mu ve bu surec zor muydu acaba semptomlar ilerledi mi

TOBEORNOTTOBE1

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
443
462
26
Tek diyeceğim şey,
Lütfen ama lütfen bu adama çocuk YAPMAYIN !
Benim korona belirtilerim vardı eşim ağladı ya hastaneye yatırırlarsa seni ben ne yaparım diye 1 dakika yanımdan ayrılmadı test yapılırken... Aklım almıyor böyle bi (insan demeyeceğim) YARATIKLA nasıl ömür geçiriyorsunuz. Sizin özgüveninizi, kendinize olan saygınızı emer bitirir bu yaratıklar. Yakında özgüvensiz kendinizi işe yaramayan kendinize değer vermeyen birine dönüşeceksiniz... Hem fiziksel hem psikolojik şiddet görüyorsunuz farkındasınız dimi... İnanın çok çok çok üzüldüm. 2 tane kız kardeşim var, Allahım onların karşılarına iyi insanlar çıkarsın kınamayacağım... Lütfen eğer ayrılmayacaksanız ÇOCUK YAPMAYIN!

Nazille0

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
169
91
33
Arkadaşlar şuan durumum iyi gibi öyle ciddi bir sıkıntım yok ateş öksürük falan pazartesi yeniden test yaptırıcam negatif çıkarsa işe başlayabilicem sizce tekrar pozitif çıkma ihtimali varmı inşallah negatiftir

parfumkokusu

keşke hep böyle olsam
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2.357
1.726
Merhaba hanımlar bir kaç gündür baş ağrısı halsizlik vardı üzerimde kemiklerim ağrıyordu eşime dedim ben kendimi iyi hissetmiyorum test yaptıralım hah birde onu çıkartma şimdi başıma ağzını hayır aç bi hayır konuşmuyorsun bi ton laf etti dün akşam yine kendimi kötü hissettim iyi bari gidelimde yaptır şu zıkkımı dedi gittik sen git yaptır ben hastaneye girmem bana da bulaşır dedi ne biçim bi insansın kendini düşünüyorsun dedim tartıştık neyse gittim verdim testi sabah mesaj geldi pozitifim :KK43:
Ben pozitifim der demez açtı ağzını yumdu gözünü orda burda geziyormuşum sürtüyormuşum kapmışım virüsü oysaki market dışında hiç biryere gitmedim dikkat de ediyorum nerden nasıl kaptım inanın bende bilmiyorum.Akılsız fikirsiz bi virüsün eksikti başıma şimdi iyice hasta moduna sokar kendini İki üç gündür halsizim tabağını bile toplamadı masadan dün akşam bide gelmiş topla şu mutfağı bıktım senin dağınıklığından diyor hastayım zaten halim yok insan olan bunu yapmaz azıcık vicdanlı ol hiç mi merhamet yok sende dedim bilerek hasta numarası yapıyormuşum o iş yapsın diye Allahım çıldırıcam artık ya bi insan karısı için endişelenmez mi üzülmez mi adamda bi gram üzülme yok çekti kapıyı çıktı evden
şu bile bir gösterge... boşanın...