Covid pozitif

capricorn87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
1.954
1.679
İyi akşamlar ,yaklaşık 10 gün önce klimadan dolayı sinuslerim tıkandı hep olur ..2 gün içinde geçti sonrasında bir anda koku ve tat kaybın başladı sinüzite bağladım .Ama burun tıkanıklığı vs grip hiçbir şey yook.

Hastaneye gittim tomografi vs çekildi ve ciğerlerim de epey lezyon vs çıktı covidle uyumlu ...Asla ciğerim de agri vs olmadı neyse eşimin ve oğlumun negatif çıktı şükür mucize bir şekilde ..
Onlar suan ayrı bir evde kalıyor ama içim aciyo resmen ..Bu testten bir gün önce hergun saatlerce parka çıkmak ,seninle oynamak istemiyorum ders çalışmam lazım gecenin korune kadar uyumuyosun beni de tutuyosun ( sarılarak uyur yada elimi tutar) ,işte ikinizde gitseniz de rahat rahat ders çalışsam vs diye eşime de oğluma da baya baya carladim .O gün oğluma son dokunuşum oldu 😔

Dokunamiyorum sarilamiyorum kendime lanet ediyorum Rabbim resmen al sana dedi .Parka çıkmak istemiyodum kapı dışarı çıkamıyorum evde yalnızım halsizlik ten kafamı zor kaldiriyorum ,oğluma sarilamiyorum ağızdan çıkana dikkat etmek lazimmis ....

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
2.101
6.867
İyi akşamlar ,yaklaşık 10 gün önce klimadan dolayı sinuslerim tıkandı hep olur ..2 gün içinde geçti sonrasında bir anda koku ve tat kaybın başladı sinüzite bağladım .Ama burun tıkanıklığı vs grip hiçbir şey yook.

Hastaneye gittim tomografi vs çekildi ve ciğerlerim de epey lezyon vs çıktı covidle uyumlu ...Asla ciğerim de agri vs olmadı neyse eşimin ve oğlumun negatif çıktı şükür mucize bir şekilde ..
Onlar suan ayrı bir evde kalıyor ama içim aciyo resmen ..Bu testten bir gün önce hergun saatlerce parka çıkmak ,seninle oynamak istemiyorum ders çalışmam lazım gecenin korune kadar uyumuyosun beni de tutuyosun ( sarılarak uyur yada elimi tutar) ,işte ikinizde gitseniz de rahat rahat ders çalışsam vs diye eşime de oğluma da baya baya carladim .O gün oğluma son dokunuşum oldu 😔

Dokunamiyorum sarilamiyorum kendime lanet ediyorum Rabbim resmen al sana dedi .Parka çıkmak istemiyodum kapı dışarı çıkamıyorum evde yalnızım halsizlik ten kafamı zor kaldiriyorum ,oğluma sarilamiyorum ağızdan çıkana dikkat etmek lazimmis ....
kimden bulaştı geçmiş olsun, ben de çok dikkat ediyorum ama korkuyorum kolay mı bulaşıyor

mirjam

Elhamdulillah..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
3.031
4.060
36

Cok gecmis olsun Allah sifa versin insallah, en kotusu yavruna sarilamamak zaten bir anne olarak durumuna cok uzuldum Allah sifa versin insallah ve tez zamanda kavus yavruna

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77.5 Kg.

susuleta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
3.017
5.390
Çok geçmiş olsun.Ayni süreçlerden geçmiş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum biraz sabredin hepsi geçecek
Hayat hep bi imtihan.

samdan

son kenafir bükücü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
15.049
63.732
geçmiş olsun Allah beterinden korusun. en azından onlar negatif ve hastane yerine evde tedavi olabiliyosunuz. pişmanlığı bırakıp iyileşmeye bakın. moral çok önemli hastalıklarda biliyosunuz

capricorn87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
1.954
1.679
Oncelikle gecmis olsun. İyilesirsiniz insallah.
Klimadan nasil oldu? Bende surekli klima calistiyorum malesef cok sicak cunku.
Sağolun ..Bizde 3 yıldır buradayız 3 yıldır klima kullanıyoruz direk burnum tıkanır sinuslerim tıkanır sinüzit küçüklüğümden beri var az. Soğuk havaya maruz kalsam olur hep olan birseydi zaten iki güne geçti nane limon vs c vitamini kullandım .
Koku gitmesi ondan bir iki gün sonra oldu

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'adır
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
4.016
5.741
Sağolun ..Bizde 3 yıldır buradayız 3 yıldır klima kullanıyoruz direk burnum tıkanır sinuslerim tıkanır sinüzit küçüklüğümden beri var az. Soğuk havaya maruz kalsam olur hep olan birseydi zaten iki güne geçti nane limon vs c vitamini kullandım .
Koku gitmesi ondan bir iki gün sonra oldu
Ay bende de var şu an sinüs tıkanıklığı 🤪 korktum, nasıl gidiyor tedavi öksürük falan sarımsak yutun sabah akşam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

capricorn87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
1.954
1.679
Cok gecmıs olsun Rabbım sıfanızı versın ınsallah, onunuzde kocaman yazlar kıslar var.
Bol bol parka gidersiniz
Zaten hastasınız, bır de kendinizi bunları dusunup uzmeyın bence.
Çok sağolun ... Doğru soyluyosunuz ama çok isyan ettim son günlerde şimdi şikayet ettiğim şeyle sinaniyorum biraz daha sabırlı olmak gerek sanırım bu da ders oldu bana

beliziko

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
394
304
42

Cok cok gecmis olsun , oncelikle moralinizi yüksek tutun, hersey hallolur, amaşu bir gerçek ki agizdan cikan kelimeler gercekten bir sihir gibi dikkat etmek önemli

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.