Çukur Dizisi

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
30.141
Emoji Skoru
88.617
Hadi artık hareket başlasın yahu..
 

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
30.141
Emoji Skoru
88.617
Ahh mekee ahh...
Biz de severdik be muhittin abiyi:110:
 

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ocak 2011
Mesajlar
2.220
Emoji Skoru
787
Yaş
34
Çukur diyince akan sular durur bende..Aras diyince daha da durur çünkü zeynep günay tan dan once ben keşfetmiştim kendicigini :)
Ilk oynadığı reklam filmi yanliş hatırlamiyorsam sprite reklamıydı sonra nescafe sonra turkcell falan diye gitti..daha sonra da zaten öyle bjr gecer zaman ki de hırçın mete karakterini canlandırdı (aliiiiiiiii kappppptan) evi yakan hırçın bir genç..
Abisi de oyuncudur orçun iynemli..(hatta oda öyle bir gecer zaman ki dizisinde oynamiştır)
Ablası ses sanatçısıdır yeşim iynemli ..koyu bir besiktaşlıdır (21 senedir degişmeyen ikinci takimimdır çarşılıyız :KK66: )
Eskiden sık sık maclara giderdi ama insanlarin fotograf cektorelim demelerinden dolayi macları evde veya baska yerlerde seyretmeyi tercih eder..
Muhtesem yuzyildaki beyazıd karakteri onu daha da ünlenmesine vesile olmuştur sonra maral en guzel hikayemde sarp karakterini canlandirmıstır (serseri saçı çok yakişmıştı)
Sonra mahmut ile meryem,tamam mıyız? ,martilarin efendisi adlıfilmlerde oynamıştır (martilarin efendisi filminde konuk oyuncu taksiciyi canlandirmiştır) ıçerde ve en son çukur da oynamaktadır..şuanda 7. Koğuştaki mucize adlı sinema filmi çekmektedir (cekimler daha yeni basladı) 11 ekim 2019 da beyaz perde de olacaktır..itü de uçak muğendisliginde okumaktadır
 
Yukarı Alt