Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

cuma günü(08.08.2008)oğluma kavuşuyorummmmmmm:)

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şimdi hastaneden geldima.s cuma günü sezeryan olucam allahın izniyleeeeee:Saruboceq:.çok heycanlıyım.birazda korkuyorumm.hepinizin dularını bekliyorumm.bende doğum anında sizlerede dua edicemmm..şimdiden hepinize kolay ve sağlıklı doğumlar :1hug:..iyiki varsınızzzzŞeniz​

2. 6 Ağustos 2008
  3. nazocan25

nazocan25 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım benim allah yardımcın olsun,umarım herşey yolunda gider,ne güzel 08 08 08:lepi:sağlıkla gelir inşallah.kilosu nasıl buarada?

4. 6 Ağustos 2008
  5. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    ay sonunda bebişini kucağına alacaksın.ne güzel canım ya kaydirigubbakcemile3
    umarım herşey gönlünce olur canım.şimdiden allah analı babalı büyütsün bebişini.:emir_bebek::nazar::nazar:

6. 6 Ağustos 2008
  7. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    inşallah:nazar: hayırlısıyla kavuşursun yavruna canım bende cumartesi günü doğuma giriyorum aramızda 1 hafta var senin oğluşun 1 gün farkla abi :emir_bebek:olacak herseyin hayırlısı az kaldı birbirimize dua edelim.:Saruboceq:

8. 6 Ağustos 2008
  9. deniiiz

deniiiz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim canım ,kaydirigubbakcemile5dualarımız seninle:Saruboceq: her şey çok güzel olur inşallah ve bebişininle çok mutlu olursunuz.:Saruboceq:

10. 6 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Ziyaretçi

Inşallah hayirlisiyla evladini alirsin kucağina.

12. 6 Ağustos 2008
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    146
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :nazar: tarih de güzel

14. 6 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Ziyaretçi

korkulacak hiç bişe yok canım hiç bişe hissetmiceksin bile allah sağlıkla yavruna kavuşmanı nasip etsin dualarım seninle

16. 6 Ağustos 2008
  17. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar iyiki varsınız hepinize çok teşekkür ederimma.s..dularım sizinle olucak.sizde dualarınızı esirgemeyin bizdennn....:Saruboceq:
    bebeğim ve ben evet benim oğlum bi gün arayla abi olucakk...hihoyyyt
    herkese sağlıklı,kolay doğumlarrrrrrrrrr:1hug:

18. 6 Ağustos 2008
  19. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Ödül Puanları:
    106
    mavişimmmmmmmmmmmmm çok sevindim cnmcım,sağlıkla gelsin oğluşun,hiç korkma cnm,sölenildiği gibi sezeryanın korkulacak bir tarafı yok.ayağa kalktıktan sonra bol bol yürü cnm,çabucak toparlanıyorsun öle olunca :))

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.