cuma günü(08.08.2008)oğluma kavuşuyorummmmmmm:)

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar şimdi hastaneden geldima.s cuma günü sezeryan olucam allahın izniyleeeeee:Saruboceq:.çok heycanlıyım.birazda korkuyorumm.hepinizin dularını bekliyorumm.bende doğum anında sizlerede dua edicemmm..şimdiden hepinize kolay ve sağlıklı doğumlar :1hug:..iyiki varsınızzzzŞeniz​

nazocan25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim allah yardımcın olsun,umarım herşey yolunda gider,ne güzel 08 08 08:lepi:sağlıkla gelir inşallah.kilosu nasıl buarada?

yigitnil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
69
ay sonunda bebişini kucağına alacaksın.ne güzel canım ya kaydirigubbakcemile3
umarım herşey gönlünce olur canım.şimdiden allah analı babalı büyütsün bebişini.:emir_bebek::nazar::nazar:

bebexgximveben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inşallah:nazar: hayırlısıyla kavuşursun yavruna canım bende cumartesi günü doğuma giriyorum aramızda 1 hafta var senin oğluşun 1 gün farkla abi :emir_bebek:olacak herseyin hayırlısı az kaldı birbirimize dua edelim.:Saruboceq:

deniiiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok sevindim canım ,kaydirigubbakcemile5dualarımız seninle:Saruboceq: her şey çok güzel olur inşallah ve bebişininle çok mutlu olursunuz.:Saruboceq:

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ayy kızlar iyiki varsınız hepinize çok teşekkür ederimma.s..dularım sizinle olucak.sizde dualarınızı esirgemeyin bizdennn....:Saruboceq:
bebeğim ve ben evet benim oğlum bi gün arayla abi olucakk...hihoyyyt
herkese sağlıklı,kolay doğumlarrrrrrrrrr:1hug:

ELVXIXN

5 parmak kurabiyemiz
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mavişimmmmmmmmmmmmm çok sevindim cnmcım,sağlıkla gelsin oğluşun,hiç korkma cnm,sölenildiği gibi sezeryanın korkulacak bir tarafı yok.ayağa kalktıktan sonra bol bol yürü cnm,çabucak toparlanıyorsun öle olunca :))

Yukarı Alt