Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.239
30.346
:nazar: SıCaK BrOwNi'nin Cuma Yarışması Karnesi::nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Eylül / 2,2
Ekim / 2,7
Kasım / 0,9
Aralık / -0,3
Ocak / 0,4
Şubat / 2,8
Mart / 0,4
Nisan / 0,7
Mayıs / 0

Bu verilere göre oranlar şöyle:
Başlangıç Kilosu ( 68,2 )
50. Etap Bitiş Kilosu ( 58,4 )
Verilen Toplam Kilo ( 9,8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 14,37% )
Toplam Süre ( 35 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,41% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 280 )

Yorum : Sevgili SıCaK BrOwNi 7 Eylül 2007 tarihinde ve 68,2 kiloyla başladığı Cuma Yarışması'ndan, 16 Mayıs 2008 tarihinde toplam 9,8 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacıların bireysel derecelerini gösteren, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam kiloya göre sıralandıkları 3 Mayıs tarihli son listede dokuzuncu (9/89) sıradadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9. Takıma, gerekse Cuma Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.239
30.346
:nazar:sayemu'nun Cuma Yarışması Karnesi::nazar:

Ocak / 2,8
Şubat / 5,5
Mart / 3,9
Nisan / 1,7
Mayıs / 2,3

Başlangıç Kilosu ( 73,2 )
51. Etap Bitiş Kilosu ( 57 )
Verilen Toplam Kilo ( 16,2 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 22,13% )
Toplam Süre ( 17 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,30% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 953 )

Yorum : Sevgili sayemu 18 Ocak 2008 tarihinde ve 73,2 kiloyla başladığı Cuma Yarışması'ndan, 23 Mayıs 2008 tarihinde toplam 16,2 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9. Takıma (takımların takımı), gerekse Cuma Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

degua

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.529
0
Arkadaşlar merhaba;
Ben 7. takımdan zayıflama serüvenim bugun itibariyle bitmiştirrr.
Şimdi size neler yaptığımı nelerden vazgeçtiğimi ve sonunda nelere sahip olduğumu elimden geldiğince anlatmaya çalışcam
Mesleğim gereği sürekli gıdalarla haşır neşir olmam ve yaşadığım stresler en son beni 75 kg ya kadar çıkartığında yaşadığım şoku üzüntüyü anlatmak çok zorr hep yiynce aman nasılsa 1 kg almışım derizz ya ne olcak etresi gün dikket ederim der geçiştirrrizz ya benım öyle olmadı işte umursamadım önemsemeden sanki yiyceklerle avunttum kendimi sanki sorunların çözumu 1 paket çikolata da yada ekmek arası yaparsın ve ondan hıncını çıkartırcasına yersin yaa benim ki böyle bişeydi sonuçda bu kgya kaadar çıktığımda dedimki kendime hayırr bu böyle gitmezz kg aldıçka mutsuzz kendiyle barışık olmayan aktif iş yaşamıı rahat geçiremeyen özel yaşantısında mutlu olmamak bu bana göre değiildiii sonunda bi c.tesi karar verdim sahil de oturmmuşşşş denizi seyrederken yaşam nekadar da güzel dedim kendime bense kglarla mutsuzz yaşamak ve bunlara anlam yükleyerek geçirmek ne can acıtısı bişey demiştim ve işte başladım sağlıklı beslenmeye .Şimdi neler yaptığıma gelelim
öncelikle tamamen şekeri hayatımdan çıkardım çayı kahveyi şekersizzz içmeye başladım
sebze ağırlıklı beslenmeye başladım ve abur cuburları hayatmdan çıkardım bu bi paket diyet bisküvi de bana göre abuur cuburdu bu kg laları verene kadar light ürünleri pek tüketmedim
ara öğünler ilave etttim beslenmeme genelde kuruyemiş yada süt ürünlerinden tüketeeimm
sporr olarak hergün düzenli yürüyüşler yaptım
ve mümkün olduğunca akşamları sebze ve salatayla geçitridim
ayrıca destekleyici ürünlerde kulllandım bu diyete başlamamda bi basamak oldu ama sadece basamak ona anlam yükleyerek bu işi geçiştirmedim gene beslenmeme çok dikkt ettim
meyve olarak mevsim meyvelerinden tükettim ama sınırlı ölçüde .
ve sonuçda istediğim kiloya indim ve bi alışveriş merkezine gittiğimde artık bedenemı çekinmeden söyleyebılıyorr ve istediğim kıyafetleri alabılıyorum bunun ınsana verdiği hazz bambaşka.
Size detavsiyem kararlı olun sabrlı oluppp devam ettirirsenizz sonuçda siz kazanan olcaksınzz a.s.
zayıflama serüveinndeki tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum
Ayrıca takım arkadaşlarıma destekleri için yanımda olup bu güzel ortamı paylaşıp ve gösterdikleri yakınlık için onlara sevgilermi sunuyorum herzaman destekçileri olarak burda olacağımŞeniz
Püskütcüm sanada ayrıca teşekur etmek istedim bize böyle bi ortam yarattığın ve verdiğin emeklerin içina.s.

degua

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.529
0
DEGUAAAAAAAA

cok mutlu oldum yemın ederım agladım ya ınsanın hedefıne ulasması kım bılır ne mukemmel bır duygudur hadı sımdı sakın sıkılma bızden bunalma emı sorularımızdan kolaymı karsımızda tecrubelı bır ısım var

csnım merak ettıklerım var

kac bedendın sımdı kacsın(sanırım bızı daha da motıve edecek)

gunluk ne kadar yurudun

ay daha ne sorsam acaba bı de cok cabuk cok kısa surede ulasmıssın hedefıne gercekten tebrık ederım arkadasım ya kucak dolusu sevgıler........Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
cnm 38 beden giyorum artık okdar mutluyumkii a.s
kg vermem duraksadığında günlük yürüyüş miktarımı artırdım yemeklerimde biraaz daha proteini artırdım ama daha çok bitkisel proteinleri tercih ediyorum ama ettide az da olsa tükettim , meyveyi kıstım arada püskütümüzün lapasını yaptım nerdeyse haftada 1 gün işe yaradııı Şeniz
yalnız bu süre zarfında kaçamak olarak sadece%70 kakalolu bitter bide gül böreği yedim bunlarla sınırlı ama bunu yediğim de hemen yürüyüş yaptım ayrıca arada fırsat buldukça tuba özayın cd si var orda kalça basen ağırlıklı haraketler var çok işe yarıyorr hanımlar:teytey:

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.239
30.346
:nazar:dequa'nın Cuma Yarışması Karnesi::nazar:

Mart / 1
Nisan / 6,5
Mayıs / 5

Başlangıç Kilosu ( 67,5 )
51. Etap Bitiş Kilosu ( 55 )
Verilen Toplam Kilo ( 12,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 18,52% )
Toplam Süre ( 10 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,85% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.250 )

Yorum : Sevgili dequa 21 Mart 2008 tarihinde ve 12,5 kiloyla başladığı Cuma Yarışması'ndan, 3 Haziran 2008 tarihinde toplam 16,2 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

30 Mayıs 2008 tarihinde hazırlanmış olan bireysel başarı listesinde; dequa 114 kişi arasında 6. sıraya yerleşmeyi başarmıştır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7. Takıma, gerekse Cuma Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Son düzenleme:

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.239
30.346
:nazar:TuRuNCu'nun Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Aralık / 2,2
Ocak / 1,4
Şubat / -0,2(*)
Mart / 1,2
Nisan / 1,8
Mayıs / 1,9
Haziran / 0,8

Başlangıç Kilosu ( 61,1 )
56. Etap Bitiş Kilosu ( 52 )
Verilen Toplam Kilo ( 9,1 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 14,89% )
Toplam Süre ( 22 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,68% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 414 )

Yorum : Sevgili TuRuNCu 7 Aralık 2007 tarihinde ve 61,1 kiloyla başladığı Zayıflama Yarışması'ndan, 13 Haziran 2008 tarihinde toplam 9,1 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

(*)Ocak ayında, 33/34 ve 35. etaplarda yarışmış ve yarışmadan ayrılmıştır. Daha sonra, Şubat ayının son etabı olan 41. etapta yeniden aramıza katılmıştır. Bu nedenle yukarıdaki çizelgede aylık bazda verdiği kilo; Ocak ayının ilk üç etabını ve Şubat ayının sadece son etabını kapsamaktadır. Özetle; yarışmacımız Ocak-Şubay ayı toplamında 4 etapta aramızda olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 13.Takıma, gerekse Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

yineyeniden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
257
13
Sevgili Degua ve Turuncu ikinizide tebrik ederim .Umarim bizlerde bigun karnemizi aliriz.Herhalde aldigimda en sevincli olacagim karne bu yarismadan mezuniyet karnem olur.Hepinizi opuyorum.Puskutcum seninde emegine saglika.s.

blur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
150
8
degua ve turuncu ben de her ikinizi de iradeniz ve istikrarınızdan ötürü tebrik ediyorum. :nazar: turuncu da bildiğim kadarıyla yeni fiziğiyle birlikte tatile çıktı bugün :roflol: bizlerde bu günleri görücez umarım bi gün. eylül - ekim gibi ben de mezunlar arasına katılmayı hedefliyorum. bu arada takım yarışmaları gerçekten çok motive edici, püsküüt'ü bu güzel fikrinden ve emeğinden dolayı ayrıca tebrik ediyorum. teşekkürler. :hooray::enbuyukkk:

degua

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.529
0
Turuncu canım hedefine ulaştğın ve azimle yol katetttğin için tebrik ederim seni .Zayıflama hikayeni de beklıyoruzz haberin olsun öpüyorum canım :nazar:a.s.

selinn_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
18
0
merhaba kızlar hepinizi tebrik ederim bu yarışmaya nasıl katılabilirim
biriniz bana bu konuda yazarsanız sevinirim zayıflamaya ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Yukarı Alt