• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cyclo progynova kullanan var mı?

Kedisever12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
24
6
Pcos oldugum icin doktorum bana bu ilaci verdi kullanirken hamile kalabilirsin dedi 3. Ayimdayim kullandigim zaman bitince 7 gun icinde adet goruyorum bidahaki ay kontrole gidicem ilac bittikten sonra. Bu ilaci kullanip adeti duzene giren, hamile kalabilen var mi? Lutfen yardimci olun♥♥

Datlu Girl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
506
234
İlaç kullandım bir kutu adet gördüm ama düzene girmedi hamilede kalamadım ,belki sen düzenli kullanınca kalırsın adetinde düzenlenir 🙂

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.437
7.310
İlaç kullandım bir kutu adet gördüm ama düzene girmedi hamilede kalamadım ,belki sen düzenli kullanınca kalırsın adetinde düzenlenir 🙂
Ben kullandım. Eğer düzenli yumurtlama oluyorsa ilaçla gebe kalma olasılığın yükselir, ama düzenli yumurtlamıyorsan sadece adet olmana yardımcı olur. Tamıtamına 16 17 ay kullandım bu ilacı, yum. tembelliği var diye yazdı her Dr. Ama boşa zaman kaybetmişim, ne yum. oldu kullanırken nede gebe kalabildim, sadece adet görmemi sağladı. İnşallah bu ilaçla sen gebe kalabilirsin 🤲🏻♥

Kedisever12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
24
6
Ben kullandım. Eğer düzenli yumurtlama oluyorsa ilaçla gebe kalma olasılığın yükselir, ama düzenli yumurtlamıyorsan sadece adet olmana yardımcı olur. Tamıtamına 16 17 ay kullandım bu ilacı, yum. tembelliği var diye yazdı her Dr. Ama boşa zaman kaybetmişim, ne yum. oldu kullanırken nede gebe kalabildim, sadece adet görmemi sağladı. İnşallah bu ilaçla sen gebe kalabilirsin 🤲🏻♥
Insallah doktor da bana kullanirken gebe kalabilirsin dedi sadece adet gordurdu insallah hepimize nasip olur ♥

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.091
4.723
Ben de kullanıyorum bu ilacı doktorumla başladım, bugün de çatlatma iğnemi oldum doktorum hamilelik gerçekleşse de bir süre kullanacaksın dedi yalnız. Bende pcos yok dolayısıyla düzenli yumurtlama oluyor diye düşünüyorum zaten yumurtalıklarımda sorun yok. İnşallah hayırlı olur kullanıp hamile kalan varmı?

Yukarı Alt