Cyclo-Progynova kullananlar

tcetveli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
2.116
294
Arkadaslar doktorum bunu verdı nasıl kullanılıyor kacıncı gün baslanıyor ne ıcın kullandınız sız bılgı verırmısınız

pembe38

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
203
52
Kullanim perspekturune bakin. Ben de kull1nmistim ama siz yine dz kontrol edin ona gore

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 240 gün kaldı.

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pembe38

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
203
52

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

pembe38

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
203
52
Bende öyle bırsey de kanamam az ona etki ediyormu
Etki ediyo. 3 kutu yani 3 ay kullaniyosun diye hatirliyom ama doktorunla konussan daha iyivolur. Ara ara lekelenmeler oluyodu. Sonra 9 gün gecikti adetim sonra acayip sancılı bi adet gecirdim uzun suren o ara kist olusmus.

tcetveli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
2.116
294
Etki ediyo. 3 kutu yani 3 ay kullaniyosun diye hatirliyom ama doktorunla konussan daha iyivolur. Ara ara lekelenmeler oluyodu. Sonra 9 gün gecikti adetim sonra acayip sancılı bi adet gecirdim uzun suren o ara kist olusmus.
Hadi ya kıstın gectımı peki bu hap kılo yaptınmı sana

Yukarı Alt